Jednořadá, dvouřadá soudečková ložiska – Střední a Severní Čechy

Jednořadá, dvouřadá a soudečková ložiska jsou nezbytnou součástí mnoha strojů a zařízení v oblasti Střední a Severní Čechy. Tyto ložiska umožňují plynulý chod a snižují tření, což zvyšuje výkon a prodlužuje životnost strojů.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1AGRO SYCHROV, a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Husa 27, Paceřice Bezdlužná Ověřená

Jsme moderní zemědělská společnost. Specializujeme se zejména na rostlinnou výrobu. Pěstujeme pšenici, triticale, řepku, cukrovku, sóju a kukuřici. Součástí našich produktů je také seno. Mezi naše další služby patří prodej ložisek, klínových řemenů, gufer apod.

2AUŘEDNÍK LOŽISKA s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Havlíčkova 77, Králův Dvůr Bezdlužná

Prodáváme ložiska SKF, ložiska ZKL-ZVL a ASAHI - kuličková, válečková, soudečková, kuželíková, kluzná a ostatní ložiska.

3ALIX s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(17)
Huťská 3322, Kladno Bezdlužná

Prodáváme ložiska.

4LOŽISKA plus, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Tyršova 144, Klášterec nad Ohří Bezdlužná

Dodávají ložiska českých a slovenských výrobců. Dále nabízí všechny druhy těsnění, řemeny, řetězy, maziva, všechny druhy nářadí a další sortiment.

5BIMEX, s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Táborská 76, Votice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Velkoobchodní a maloobchodní prodej ložisek. Nabízíme kuličková, válečková, soudečková a jehlová ložiska. Klínové řemeny, gufera, těsnění, kroužky, manžety, segrovky, maznice, průmyslová maziva, tmely. Dodáváme ruční nářadí GOLA. Kamenná prodejna i internetový obchod.


Firmy v dalších lokalitách


Jednořadá, dvouřadá soudečková ložiska v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Jednořadá ložiska jsou vhodná pro lehké a středně těžké zatížení, zatímco dvouřadá jsou ideální pro větší zatížení. Soudečková ložiska jsou určena pro velké zatížení a jsou často používána v těžkém průmyslu. Pokud hledáte spolehlivá ložiska pro vaše stroje v oblasti Střední a Severní Čechy, jednořadá, dvouřadá a soudečková ložiska jsou skvělou volbou.