Kabelová spojka – Střední a Severní Čechy

Kabelové spojky jsou nezbytným prvkem v oblasti Střední a Severní Čechy pro spojení kabelů a vodičů. Tyto spojky jsou navrženy tak, aby poskytovaly spolehlivé spojení a ochranu proti vlhkosti a prachu.

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1KLUC - ELEKTROMATERIÁL s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(81)
Josefa Čapka 1493, Kladno
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Vážení obchodní přátelé, naše společnost se pohybuje na trhu s elektroinstalačním materiálem již od roku 1990. Společnost během těchto let prošla řadou organizačních změn. Zakladatel společnosti a nynější jednatel společnosti a majoritní vlastník Ing. Václav Kluc začínal záhy po revoluci se svou…

2Korona s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Starokolínská 966, Kolín Bezdlužná Ověřená

Provozujeme kovobazar. Provádíme výkup kovového odpadu a výkup barevných kovů. Dále vykupujeme elektromotory, kabely, vyřazené spotřebiče (pračky, sporáky, bojlery atd.), výpočetní techniku a elektronářadí. Mezi naše další služby patří likvidace technologických celků.

3Elektro - viola s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(202)
Luženská 2610, Rakovník Bezdlužná Ověřená

Již přes 20 let jsme na trhu za účelem velkoobchodního prodeje elektromateriálu. V našem sortimentu naleznete kabely a jističe, kryty jističů, instalační materiál, svítidla-svítilny, světelné zdroje, zásuvky, rozvaděče, hromosvodový materiál atd.

4ELCO Kolín s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(78)
Ovčárecká 312, Kolín V
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provozujeme obchod s elektroinstalačním materiálem. Nabízíme kabely, stykače, jističe, ventilátory, zářivky, žárovky, svítidla, rozvaděče, spínače, zásuvky, tepelnou techniku a ostatní kompletní sortiment elektromateriálu.

5V. RADOŇ a spol. Strojírna Velim v.o.s.

1. máje 466, Velim Bezdlužná

Firmu založil v r. 1912 šestadvacetiletý ambiciózní zámečnický mistr Václav Radoň. Když se svojí ženou Annou stavěli rodinný dům ve Velimi, vyhradili veškeré prostory v přízemí pro zámečnickou dílnu a teprve v prvním poschodí zřídili skromné bydlení. Strojírna Velim vyráběla všechno, co bylo v…

6SPOJSTAV, spol. s r. o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Magistrů 202/16, Praha 4 - Michle Bezdlužná

Již přes 20 let stavíme a realizujeme zakázky v oblasti inženýrských sítí, kabelových sítí a dalších stavebních činnostech. Portfolio našich zákazníků se skládá od jednotlivců přes velké stavební společnosti až po společnosti zabývající se správou. Naší hlavní doménou je realizace drážních sítí,…

7OBO BETTERMANN s. r. o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Modletice 81 P.O…, Modletice Bezdlužná

Úložné a nosné kabelové systémy, požárně odolné systémy, přepěťové ochrany, podlahové systémy, elektroinstalační krabice, vývodky, svorkovnice, nosníkové svorky, lišty, vypínače a zásuvky.

8HL system, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(35)
Všechromy 77, Strančice Bezdlužná

Úložné elektroinstalační materiály, kompletní řešení systémové techniky budov podle standardu EIB.

9MATOUŠEK PETR - PESIMAT

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Palachova 492, Čerčany
Otevřeno do 17:00

Nabízíme elektrosoučástky, včetně zásilkového prodeje a bazaru.

10SCHMACHTL CZ, spol. s r.o1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(23)
Vídeňská 185, Vestec u Prahy Bezdlužná

Společnost Schmachtl je výhradním zástupcem světových výrobců v oblasti elektrotechniky, elektroniky a strojírenství. Své partnery k obchodní spolupráci vybírá velmi pečlivě, mezi stěžejní kritéria patří spolehlivost, vysoká úroveň kvality, servis a dostupnost náhradních dílů pro danou oblast.…


Firmy v dalších lokalitách


Kabelová spojka v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Kabelové spojky jsou k dispozici v různých velikostech a materiálech, aby vyhovovaly různým potřebám a aplikacím. V oblasti Střední a Severní Čechy jsou kabelové spojky široce používány v průmyslových a stavebních aplikacích, jako jsou například elektrické rozvody, osvětlení a telekomunikace. Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní kabelové spojky v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se spolehnout na naše produkty, které jsou navrženy s ohledem na vaše potřeby a požadavky.