Kardiotokografie – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1MUDr. Landová Jaroslava

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykova 214/19, Lysá nad Labem
Otevřeno od 7:45
Bezdlužná

Gynekologická soukromá ordinace. Poskytuje komplexní gynekologickou a porodnickou ambulantní péči Všechny metody moderní antikoncepce. Základní diagnostiku a léčbu předrakovinných stadií. Základní diagnostiku a léčbu neplodnosti v úzké spolupráci s IVF centrem. Diagnostické testy vrozených…

2Holbová Alena MUDr.

Soukromá ordinace gynekologie a porodnictví poskytuje kompletní péči. V ordinaci provádíme také vyšetření SONO a kardiotokograf.

3GYNOSAN s.r.o. - MUDr. Jiří Bastl

Chodovická 484/10, Praha 9 - Horní…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Komplexní péče o těhotné ženy - prenatální ultrazvuk včetně vrozených vývojových vad - kardiotografické monitorování ozev plodu ke konci těhotenství - možnost foto ultrazvuku i záznam na videokazetu - určení pohlaví plodu. Prevence, antikoncepce, klimakterium.

4Gynekologie - Hlaváč Vlastimil MUDr.

Milady Horákové 1741, Kladno
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytuji služby gynekologie a porodnictví, ultrazvukové vyšetření, kardiotokografie.

5GYNPOR s.r.o.1 pobočka

Moskevská 508, Most
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provozujeme zdravotní středisko GYNPOR, s.r.o. se zaměřením na gynekologické služby. Poskytujeme péči o dívky i ženy. Nabízíme šetrné vyšetření, odborný a kvalitní přístup. Zajišťujeme preventivní vyšetření, pravidelné návštěvy pro těhotné ženy, případné očkování a další.

6MUDr. Bronislava Dostálová

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Březenecká 4804, Chomutov Bezdlužná

Jsme gynekologická ordinace a provádíme ultrazvukové vyšetření, kardiotokografie, prevence onemocnění prsu a malé operační zákroky.

7Dostálová Gynekologie s.r.o.

Březenecká 4804, Chomutov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Gynekologicko-porodnická ambulance Dostálová Gynekologie s.r.o. Akreditované zdravotnické zařízení využívá v péči o ženy moderní přístrojové vybavení a vysoká odbornost s citlivým přístupem jsou pro nás na prvním místě.

8MUDr. Zdenka Řepková- GYNEKOLOGICKO-PORODNICKÁ AMBULANCE

4.9
★★★★★
★★★★★
(37)
Jiráskovo náměstí…, Postoloprty
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Prevence a léčby gynekologických onemocnění, péče o těhotné. Nabídka služeb gynekologické ordinace.

9GYNIVAN s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(42)
Hostinského 1533/4, Praha 13 - Stodůlky Bezdlužná

Naše gynekologická ordinace nabízí komplexní gynekologicko-porodnickou péči. Provádíme ultrazvukové vyšetření, kardiotokografii, prevenci onemocnění prsu a malé operační výkony. Zajišťujeme antikoncepční poradnu, prevenci a léčbu klimakterických potíží, očkování proti rakovině.

10Pro Gyn s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(15)
Běloveská 656, Praha 9 Bezdlužná

Ordinace nabízí komplexní gynekologicko-porodnickou péči. Ultrazvukové vyšetření, kardiotokografie, prevence onemocnění prsu a malé operační výkony.


Firmy v dalších lokalitách


Kardiotokografie v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Kardiotokografie najdete 21 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 19 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Střední a Severní Čechy.