Kašírované obaly – Střední a Severní Čechy

Kašírované obaly jsou v oblasti Střední a Severní Čechy stále více populární. Tyto obaly jsou vyrobeny z kvalitního papíru a jsou potaženy vrstvou lepidla, které zajišťuje jejich pevnost a odolnost.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1HIT CZ s.r.o. - Poděbradská papírna

4.5
★★★★★
★★★★★
(23)
U Bažantnice 983/15, Poděbrady Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme papírnické zboží včetně kancelářských i školních potřeb.

2MEDIAPACK, spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(17)
Škroupova 711, Beroun-Závodí

Zakázková výroba papírových obalů. Vyrábíme papírové obaly a produkty z kartonu, křídy a lepenky. Mezi naše výrobky patří krabičky na potraviny, léky, doplňky stravy, hygienu, kosmetiku, elektroniku, média, software a mnoho dalších produktů z nejrůznějších průmyslových a propagačních oborů. Výroba…

3Polygrafická výroba s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Wilsonova 42, Slaný Bezdlužná

Polygrafická výroba s.r.o. se zabývá veškerým zpracováním plochého tisku. Zakázky jsou nejprve připraveny na polygrafických strojích, na řezačce, výseku, kašírech a následně zpracovány, třeba ručním lepením, nýtováním, kompletací, skládáním, balením až do hotových užitků.

4Tomos Praha a.s.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(16)
Ohradní 59, Praha 4 - Michle Bezdlužná

Naše tiskárna zajistí ofsetový tisk, vazby V1 a V2, ruční vazba V8, falcování, výseky do B1, bigování, kašírování, vrtání, kulacení rohů, číslování, vazby kalendářů, twin vazba, výroba šanonů, ražba, opravy vazeb knih, zakázkové vazby - sbírky zákonů, diplomové práce. Vyrábíme potahovanou kartonáž,…

5KM OBALY s.r.o.

Společnost KM OBALY s.r.o. se zabývá prodejem velkoobjemových vaků - Big Bagů, polypropylenových a papírových pytlů, kartonů a proložek z vlnité lepenky.Sortiment je rozšířen o prodej PP a papírových pytlů a lepenkových krabic - kartonů a proložek.

6PALAN Přemysl

Přemysl Palan nabízí digitální i ofsetový tisk, kašírování a kartonáž.


Firmy v dalších lokalitách


Kašírované obaly v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Kašírované obaly jsou ideální pro balení různých produktů, jako jsou například kosmetické výrobky, potraviny nebo elektronika. Díky svému designu a kvalitě jsou kašírované obaly velmi oblíbené u zákazníků v oblasti Střední a Severní Čechy. Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní obaly pro své produkty, určitě byste měli zvážit použití kašírovaných obalů.