Klimakterium – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1MUDr. Jitka Zadražilová - Gynekologická ambulance

4.5
★★★★★
★★★★★
(36)
Hornická 209/4, Kutná Hora
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná Ověřená

Provoz ordinace praktického lékaře, gynekologa. Nabízíme kompletní gynekologickou a prenatální péči, poskytujeme poradenství při výběru hormonální antikoncepce. Provádíme zavádění nitroděložní antikoncepce, diagnostiku a léčbu klimakterických potíží, dispenzarizaci onkologických onemocnění,…

2MUDr. Františka Ihnatíková - Gynekologická ordinace

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Kouřimská 915, Kutná Hora
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Preventivní, diagnostická a léčebná gynekologická péče, antikoncepční, těhotenská a klimakterická poradna. Preventivní prohlídky na objednávku, při akutních potížích kdykoli.

3MUDr. PLAČEK JIŘÍ - gynekologie a porodnictví1 pobočka

Hornická 209/4, Kutná Hora
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz gynekologické ordinace. Zajišťujeme komplexní gynekologickou péči, poradnu pro nastávající maminky, péči o těhotné včetně ultrazvukového vyšetření, kardiografii, doporučení vhodné antikoncepce a další gynekologické zákroky. Navštivte ordinaci MUDr. Jiřího Plačka v Kutné Hoře nebo ve…

4GYNOSAN s.r.o. - MUDr. Jiří Bastl

Chodovická 484/10, Praha 9 - Horní…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Komplexní péče o těhotné ženy - prenatální ultrazvuk včetně vrozených vývojových vad - kardiotografické monitorování ozev plodu ke konci těhotenství - možnost foto ultrazvuku i záznam na videokazetu - určení pohlaví plodu. Prevence, antikoncepce, klimakterium.

5Gynar, s.r.o.

Kochova 1185, Chomutov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provoz soukromé gynekologicko-porodnické ordinace. Zdravotnické zařízení se nachází v prostorách polikliniky chomutovské nemocnice, Kochova ulice 1185, na ženském oddělení ve 4. patře a poskytuje komplexní ambulantní gynekologickou a porodnickou péči ženám od věku 15 let. Registrujeme nové…

6Dostálová Gynekologie s.r.o.

Březenecká 4804, Chomutov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Gynekologicko-porodnická ambulance Dostálová Gynekologie s.r.o. Akreditované zdravotnické zařízení využívá v péči o ženy moderní přístrojové vybavení a vysoká odbornost s citlivým přístupem jsou pro nás na prvním místě.

7Řádek Tomáš, MUDr. - Gynekologie a porodnictví

3.5
★★★★★
★★★★★
(60)
Jílovská 1163/69, Praha 4 - Braník Bezdlužná

Komplexní gynekologická ambulance, ve které se provádějí veškeré běžné gynekologické-porodnické aktivity, včetně ultrazvuku, očkování děložního čípku, laseru, cytologie pomoci ThinPrep PAP testu.

8LEVRET s.r.o. - gynekologicko-porodnická ambulance Praha 6

Terronská 958/61, Praha 6
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost Levret s.r.o. provozuje gynekologicko-porodnickou ambulanci. Provádíme veškerou porodnickou péči, nabízme preventivní prohlídky a očkování proti HPV.

9GYNIVAN s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(42)
Hostinského 1533/4, Praha 13 - Stodůlky Bezdlužná

Naše gynekologická ordinace nabízí komplexní gynekologicko-porodnickou péči. Provádíme ultrazvukové vyšetření, kardiotokografii, prevenci onemocnění prsu a malé operační výkony. Zajišťujeme antikoncepční poradnu, prevenci a léčbu klimakterických potíží, očkování proti rakovině.

10MUDr. ZAORALOVÁ EVA - GYNEKOLOGICKÁ ORDINACE

3.9
★★★★★
★★★★★
(14)
Ruská 778/100, Praha 10
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Gynekologie a porodnictví - gynekologická ordinace. Smlouvy se všemi zdravotními pojištovnami, mimo 209. Příjem nových pacientů možný.


Firmy v dalších lokalitách


Klimakterium v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Klimakterium najdete 26 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Střední a Severní Čechy.