Kolposkopie – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Fechtnerová Lenka MUDr.

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Smetanovo náměstí…, Slaný Bezdlužná

Provádíme preventivní prohlídky, odborná vyšetření (kolposkopie, cytologie, vyšetření ultrazvukem, CTG plodu, prvotrimestrální screening), očkování HVP (proti lidským papilomavirům) a drobné ambulantní chirurgické výkony. Pro nastávající maminky vedeme těhotenskou poradnu a nabízíme také nahrávání…

2GYNEKA, s.r.o.

Hutnická 2918, Most Bezdlužná

Naším oborem je provoz gynekologické ambulance. Nabízíme gynekologická vyšetření včetně břišní a vaginální sonografie, kolposkopické a cytologické vyšetření.

3BTL zdravotnická technika, a.s.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(14)
Šantrochova 1883/16, Praha 6 - Břevnov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Naše společnost se zabývá vývojem a výrobou a prodejem neinvazivních přístrojů pro estetickou medicínu a kosmetická centra a nabízíme přístroje určené pro zpevňování a omlazování pokožky a tvarování těla a redukci tuku a odstranění celulitidy a strií a vrásek.

4Gynar, s.r.o.

Kochova 1185, Chomutov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Provoz soukromé gynekologicko-porodnické ordinace. Zdravotnické zařízení se nachází v prostorách polikliniky chomutovské nemocnice, Kochova ulice 1185, na ženském oddělení ve 4. patře a poskytuje komplexní ambulantní gynekologickou a porodnickou péči ženám od věku 15 let. Registrujeme nové…

6GYNNO GROUP s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(26)
Jindřišská 938, Praha 1 - Nové Město
Otevřeno do 17:30

Gynekologická ordinace. Poskytujeme komplexní péči, preventivní gynekologické prohlídky, kolposkopii, cytologii, konzultace v oblasti antikoncepce, očkování proti rakovině děložního čípku a další služby.

7Optimikro – laboratorní mikroskopy

Jsme specialisté na optická zařízení, užívaná v medicíně či laboratorním výzkumu. Zajišťujeme prodej, servis a opravy mikroskopů. Zaměřujeme se také na oblast kolposkopů.

8MUDr. Jiří Pertl odborný ženský lékař s.r.o.

Tyršova 737, Rakovník
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Gynekologie, dětská gynekologie, ordinace Rakovník a Křivoklát. Máme moderní přístroje, kolposkop, ultrazvuk.

9SVOBODA Bohuslav, Doc.MUDr. CSc.

Praktický lékař gynekolog. Provoz gynekologické, dětské gynekologické, onkogynekologické, urogynekologické i ultrazvukové ambulance. Provádění expertní kolposkopie.

10Centrum onkologické prevence pro ženy, s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Hrusická 2538, Praha 4 - Záběhlice Bezdlužná

Provozování gynekologické ordinace. Nabízíme kompletní vyšetření gynekologické cytologie, punch biopsie a expertní kolposkopie.


Firmy v dalších lokalitách


Kolposkopie v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Kolposkopie najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.