Komínové lávky – Střední a Severní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1REKOS Praha v.o.s.

Nabízíme a provádíme pokrývačské a klempířské práce či střechy a rekonstrukce střech i půdní vestavby i zateplení půd a fasád dále zednické a hromosvodářské práce či výstavbu a rekonstrukce komínů včetně vložek i komínové lávky a protisněhové zábrany i ochrany proti ptactvu.

2Moravec Jaroslav, Ing.

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Přípotoční 958/13, Praha 10 - Vršovice Bezdlužná

Jaroslav Moravec nabízí atypické zámečnické výrobky. Zajišťuje rekonstrukce balkonových zábradlí pro panelákové domy, komínové lávky, žebříky, přístřešky, zakrytí světlíků, kryty šachet a poklopy, vrata do průmyslových provozů.

3Hochmal Jaroslav- Střechy-Hochmal

Provádíme klempířské a pokrývačské práce, kompletní realizace a opravy střešních plášťů a fasád, sněhové zábrany, komínové lávky a střešní okna.

4OST - PLUS s.r.o.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Proboštovská 696, Proboštov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Jsme výhradní zástupci Otto Wolff Gruppe. Prodej materiálů pro stavební klempíře a pokrývače. Výroba drážkované krytiny přímo na stavbě. Prodáváme tmely a silikony. Dále nabízíme pomůcky pro letování, ruční děrovací kleště na plech, nůžky na plech, nože, sněhové zábrany a komínové lávky.


Firmy v dalších lokalitách


Komínové lávky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Komínové lávky najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.