Komplexní neurologické vyšetření – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1MONADA, spol. s r.o. - Klinika komplexní rehabilitace Praha2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Střelničná 1861/8a, Praha 8 - Kobylisy Bezdlužná

Na naší klinice MONADA - komplexní rehabilitace Vás přivítá útulné domácí prostředí a příjemný vstřícný personál. Spojujeme klasickou evropskou lékařskou rehabilitaci s ověřenými metodami přírodní medicíny. Pro každého pacienta je vybudován přísně individuální léčebný plán. Léčba probíhá ambulantně…

2MEDICINSKÉ CENTRUM SKALKA, s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Nedvězská 2223/29, Praha 10 - Strašnice

Medi-centrum Skalka je soukromé zdravotnické zařízení v Praze 10. Toto medicínské centrum zajišťuje komplexní ambulantní péči v oborech chirurgie, RTG, rehabilitace, traumatologie. Jeho lékaři nabízí léčbu hemeroidů, vyšetření tlustého střeva, rázovou vlnu, léčebná rehabilitaci, fyzioterapii,…

3MUDr. Bláhová s.r.o. - Rehabilitace a léčba bolesti1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Obránců míru 2893…, Most
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme a poskytujeme rehabilitace. Specializujeme se na léčbu bolesti zad, páteře, kloubů a celého pohybového aparátu. Mezi další procedury patří elektro léčba, laser, masáže, lymfodrenáže, vodoléčba a další. Úkony provádí odborně vzdělaní fyzioterapeuti.

4Nemocnice Žatec, o.p.s.

1.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Husova 2796, Žatec Bezdlužná

Provoz zdravotnického zařízení. Doléčení, rekonvalescence a rehabilitace pacientů.Sonografie a mammografie prsů. Provádění interních vyšetření. Komplexní kardiologická, nefrologická i pediatrická péče. Dále Anesteziologicko-resuscitační oddělení. Komplexní neurologické péče i gynekologické a…

5LITNEA s.r.o.- MUDr. Markéta Ceé

Dvořákova 4, Litoměřice
Dnes už má zavřeno

Pracuji jako neurolog. Provádím komplexní diagnostiku a léčbu většiny neurologických chorob – se zvláštním zaměřením na elektrofyziologická vyšetření (EMG, EEG a evokované potenciály).

6NEUROAXIS s.r.o.1 pobočka

Provádíme neurologická vyšetření, vyšetření při onemocněních páteře a pohybového systému. Poskytujeme služby soudního znalce v oboru neurologie. Zajišťujeme komplexní vyšetření řidičů. Máme uzavřeny smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

7Centrum regenerativní a estetické medicíny

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Koněvova 235, Praha 3 - Žižkov Bezdlužná

Poskytujeme péči v oblasti anti-aging, dermatologie, korektivní dermatologie, estetické chirurgie, chirurgie, rekondice i výživy, neurologie, ortopedie, stomatologie a transplantace vlasů metodou folikulární multiplikace. Nabízíme klientům komplexní vyšetření příčin bolestí s cílenou léčbou.


Firmy v dalších lokalitách


Komplexní neurologické vyšetření v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru Komplexní neurologické vyšetření najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.