Konkursní právo – Střední a Severní Čechy

Konkursní právo je oblastí, která se v poslední době stává stále důležitější. V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho právníků, kteří se specializují právě na tuto problematiku.

1–10 firem z 43 nalezených Filtry

1JUDr. Janáková Anna- JANÁK, ZEITHAML & spol.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí T. G.…, Příbram

Advokátní služby v oblasti konkursního, majetkového a smluvního práva.

2JUDr. Iva Čacká Pavlíková, Ph.D.

Provozujeme advokátní kancelář a právní poradenství a nabízíme zastupování u soudů a dále se zabýváme občanským, obchodním a trestním a pracovním i rodinným právem. Všechno ohledně nemovitostí a bytového a konkursního práva a řešíme též dědická a správní řízení.

3AURÉ, v.o.s.

Nabídka právních služeb v oblasti obchodního a občanského i konkursního či pracovního práva se specializací na dopravu i zasilatelství.

4JUDr. Ladislav Moc - advokát Praha2 pobočky

Právní služby se specializací na konkurs, vyrovnání, likvidace a obchodní právo. Při výkonu advokacie externě spolupracuji s renomovanými advokátními kancelářemi. Advokátní služby spojené s vymáháním pohledávek v exekučním řízení, včetně zastupování ve věci zastavení exekučního řízení dle zákona č.…

5KONKURSNÍ, v.o.s.

Měsíčná 256/2, Liberec III-Jeřáb
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

KONKURSNÍ, v.o.s., se sídlem Měsíčná 256/2, 460 07, Liberec III-Jeřáb, v okrese Liberec a v kraji Liberecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. A 12479, Krajský soud v Ústí nad Labem. Právní forma Veřejná obchodní společnost. Založení v roce 2000. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

6REVITALA, v.o.s.

Josefa Hory 4080/23, Mšeno nad Nisou…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

REVITALA, v.o.s., se sídlem Josefa Hory 4080/23, 466 04, Mšeno nad Nisou-Jablonec nad Nisou, v okrese Jablonec nad Nisou a v kraji Liberecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. A 12214, Krajský soud v Ústí nad Labem. Právní forma Veřejná obchodní společnost. Založení v roce 2000. …

8Hana Kuncová Mgr. - HK advokátní kancelář1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Marie Cibulkové 394…, Praha 4 - Nusle Bezdlužná

Poskytujeme právní služby v oblasti mezinárodního, obchodního, občanského, rodinného, pracovního, konkursního, přestupkového a trestního práva. Zastupujeme klienty před soudy, orgány státní správy, Evropským soudem pro lid.práva, A+NJ.

9Petr Zikmund JUDr.

Provádíme poskytování právní pomoci v oblasti obchodního a konkursního, ale i občanského a trestního práva.

10Lenka Čambálová JUDr.

Advokátní služby v oboru konkursů i likvidací společností, vymáhání pohledávek a obchodního, insolvenčního i občanského práva.


Firmy v dalších lokalitách


Konkursní právo v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Konkursní právo se týká situací, kdy je firma v insolvenci a musí být řešena otázka, jakým způsobem bude dále fungovat. Právníci se v této oblasti vyznají a dokážou pomoci firmám najít nejlepší řešení. Pokud hledáte odborníka na konkursní právo v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě se neváhejte obrátit na zkušeného právníka, který vám pomůže vyřešit vaše problémy.