Kontroly spalinových cest – Střední a Severní Čechy

Kontroly spalinových cest jsou nezbytné pro udržení čistého ovzduší v oblasti Střední a Severní Čechy. Tyto kontroly zajišťují, že vozidla splňují emisní normy a neznečišťují životní prostředí.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1HLAVÍN Jiří s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(28)
Plzeňská 198/49, Praha 5 Bezdlužná

Vložkujeme komíny, měříme emise do 200kW. Nabídka třísložkového odkouření, prohlídky kamerou, frézování komínů, čištění a pasportizace.

2Kominictví spol. s r.o.

Kominictví. Vložkování komínů, opravy komínů, instalace a výměna komínových látek. Revize a kolaudace kouřových cest s použitím kamery. Měření emisí.

3Weishaupt Jiří

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Pulečný 85, Pulečný Bezdlužná

Nabízíme komplexní služby v oboru plynových a tlakových zařízení.

4Černohlávková Vladislava

Měření spalovacího zdroje a kontrola spalinových cest malých zdrojů znečištění a autorizované měření středních zdrojů znečištění.

5TEMKO TECHNIK, spol. s r.o.

Nabídka autorizovaného měření emisí a účinnosti spalování, kontrolujeme spalinové cesty i kotle, stanovujeme užití energie a provádíme revize vzduchotechniky.

6Fiala Aleš

Rokle 43, Rokle Bezdlužná

Specializujeme se na měření emisí spalovacích zdrojů a kontroly spalinových cest dle NV č.91/2010. Dodáváme a stavíme vnitřní i fasádní komínové systémy. Vložkujeme komínové průduchy pevnými i flexibilními vložkami.


Firmy v dalších lokalitách


Kontroly spalinových cest v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy jsou tyto kontroly prováděny pravidelně a jsou povinné pro všechna vozidla. Pokud vozidlo nesplňuje emisní normy, musí být opraveno nebo odstaveno z provozu. Kontroly spalinových cest jsou důležitým krokem k ochraně životního prostředí a zdraví obyvatel oblasti Střední a Severní Čechy.