Kontroly spalinových cest – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1HLAVÍN Jiří s.r.o.

Vložkujeme komíny, měříme emise do 200kW. Nabídka třísložkového odkouření, prohlídky kamerou, frézování komínů, čištění a pasportizace.

2Kominictví spol. s r.o.

Kominictví. Vložkování komínů, opravy komínů, instalace a výměna komínových látek. Revize a kolaudace kouřových cest s použitím kamery. Měření emisí.

3Weishaupt Jiří

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pulečný 85, Pulečný Bezdlužná

Nabízíme komplexní služby v oboru plynových a tlakových zařízení.

4KOMINICTVÍ Pokorný - Fictum s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(20)
Havířská 1973, Teplice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízí čištění komínů, měření emisí do výkonu 200 KW, vložkování komínů, frézování komínů, prohlídky a revize komínů kamerovým systémem, revize komínů ke kolaudaci, stavby komínových systémů, posouzení projektové dokumentace a další.

5Černohlávková Vladislava

Měření spalovacího zdroje a kontrola spalinových cest malých zdrojů znečištění a autorizované měření středních zdrojů znečištění.

6TEMKO TECHNIK, spol. s r.o.

Nabídka autorizovaného měření emisí a účinnosti spalování, kontrolujeme spalinové cesty i kotle, stanovujeme užití energie a provádíme revize vzduchotechniky.

7Fiala Aleš

Rokle 43, Rokle Bezdlužná

Specializujeme se na měření emisí spalovacích zdrojů a kontroly spalinových cest dle NV č.91/2010. Dodáváme a stavíme vnitřní i fasádní komínové systémy. Vložkujeme komínové průduchy pevnými i flexibilními vložkami.


Firmy v dalších lokalitách


Kontroly spalinových cest v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Kontroly spalinových cest najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.