Konzultační studio – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Základní škola Kolín, Kmochova 943

V letošním školním roce navštěvuje naši školu 418 žáků, kteří jsou zařazeni do 17 tříd. O ně se stará 25 učitelů, 3 vychovatelky, 3 pedagogičtí asistenti a dalších 11 nepedagogických pracovníků. Na druhém stupni je v každém ročníku jedna třída specializovaná na matematiku a přírodovědné předměty.…

2Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1

Střední odborná škola zdravotnická na Alšově nábřeží vzdělává v oborech Aplikovaná chemie, Laboratorní asistent, Oční optik, Asistent zubního technika. Vyšší odborná škola zdravotnická vyučuje v oborech Dipl. zdravotní laborant, Dipl. zubní technik, Dipl. oční optik, Dipl. farmaceutický…

3Studijní centrum BASIC-Vysočina, o.p.s (pobočka Praha 2 -Vinohrady)2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(20)
Slavíkova 1608/15, Praha 2 -Vinohrady Bezdlužná

Studijní centrum. Doučovací centrum pro děti s potížemi se čtením, psaním, pravopisem, matematikou, dyslexií, dysgrafií, dysortogradií, dyskalkulií a učením celkově. Studijní centrum BASIC je specializované na práci s těmito dětmi. Mimo to učí rodiče, aby věděli, jak pracovat s těmito dětmi a neslo…

4NATUR HOUSE77 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
nám. Soukenné 669/2a, Liberec IV-Perštýn Bezdlužná

Konzultace a rady jak zhubnout, výživové poradenství, dietetickou studie a sestavení jídelníčku na míru Vašim potřebám. Naučíme Vás, jak se zdravě stravovat.

5Zahálková Eva

Nabízím individuální výuku Aj pro všechny věkové skupiny, úrovně, systém výuky zaměřený na rozvoj všech jazykových dovedností. Praxe ve výuce : 18 let. Dále nabízím přípravu na maturitní zkoušku, přípravu na britské zkoušky KET,PET,FCE,CAE, přípravu na britské zkoušky pro děti Starters, Movers,…

6Alter Ego s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na dolinách 18/5, Praha 4-Podolí Bezdlužná

Zaměřujeme se na mimoškolní výchovu a vzdělávání či vydavatelské činnosti, konzultace, reklamní a marketingové služby. Dále pořádání kurzů a školení. Zpracujeme odborné studie a posudky. Zajišťujeme fotografické služby a kulturní produkce, výstavy a veletrhy.

7Ing. PaedDr. Jan Zelinka - Zejaservis

Poskytuji servis služeb v oblasti poradenské a konzultační činnosti, zpracování odborných studií a posudků, příprava a vypracování technických návrhů. Dále se zaměřuji na oblast energetiky a provádím lektorskou činnost.

8ELOTEX, spol. s r.o.

Firma se zabývá zprostředkováním obchodu, organizací firemních pobytů, pořádáním kurzů, veletrhů či výstav. Dále nabízí reklamní činnost, marketing, tisk katalogů, poradenskou a konzultační činnost, zpracování odborných studií.

9Gender studies, o.p.s.

Nevládní nezisková organizace - informační, konzultační a vzdělávací centrum v oblasti vztahů mužů a žen i jejich vzájemného postavení ve společnosti. Knihovna s množstvím materiálů a publikací týkajících se gender problematiky, feminismu a obdobných témat. Možnost absolvování stáží.

10Kvapilová Taťána - ACIC

Taťána Kvapilová nabízí studijní, studijně-pracovní a prázdninové pobyty v zahraničí s konzultační činnosti ve vzdělávací oblasti.


Firmy v dalších lokalitách


Konzultační studio v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Konzultační studio najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.