Kopřivka – Střední a Severní Čechy

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Alergologie a Imunologie Rumburk - MUDr. Martin Zajíček

3.5
★★★★★
★★★★★
(16)
Zimní 1075/7, Rumburk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se diagnostikou a léčbou všech alergických onemocnění. Dále se zaměřujeme na klinickou imunologii. Absolvované studium: 1. LFUK Praha 1991 - 1997, 2. Atestace Pediatrie 2000, Imunologie 2008, 3. Atestace Alergologie a Klinická Imunologie. Zájmy: Mensa ČR, Turistika, Rybaření, deskové hry,…

2Lymfoderma, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(7)
Senovážné náměstí…, Praha 1 - Nové Město Bezdlužná

Provozování dermatologického centra a poradny pro pigmentové névy. Provádím léčbu akutních i chronických kožních onemocnění jako jsou lupénka, akné, kopřivka, kožní nádory, chronická žilní insuficience, padání vlasů, kožní záněty, plísňová onemocnění či poruchy růstu nehtů včetně atopického ekzému.

3Alergologická a imunologická ordinace Mladá Boleslav s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Nerudova 691/16, Mladá Boleslav Bezdlužná

Naše ordinace je zaměřena na diagnostiku a léčbu alergií, zvláště pylové alergie, alergie na roztoče, zvířata a plísně s projevy alergické rýmy, zánětu spojivek, atopického ekzému a průduškového astmatu. Řešíme i komplikované případy alerg. onemocnění.


Firmy v dalších lokalitách


Kopřivka v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Kopřivka najdete 3 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 3 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.