Kouření – Střední a Severní Čechy

Kouření je zvyk, který se vyskytuje po celém světě. Lidé kouří z různých důvodů, jako je relaxace, snížení stresu nebo společenská interakce.

1–10 firem z 58 nalezených Filtry

1Zelená Eva (MISTR REIKI ALTERNATIVNÍ MEDICÍNA)

POMÁHÁM lidem změnit život k lepšímu -osvobodit se od disharmonických návyku, od vztahů které nám už neprospívají a změnit tak sebe, uzdravit se. Pomáhám lidem naučit sebe milovat a sebepříjmout, více se radovat ze života a pochopit situace.

2RESPIRO s.r.o. - Plicní ambulance

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jiráskova 252/5, Poděbrady III
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuje plicní ambulanci. Provádí spirometrické vyšetření plic, bronchodilatační testy. Zajišťuje léčbu kašle, dušnosti, astmatu, CHOPN či nádorů.

3MUDr. Petr Grenár - praktický lékař

Zdravotní 108, Uhlířské Janovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz ordinace praktického lékaře pro dospělé. Poskytujeme preventivní, diagnostickou, léčebnou péči pro pacienty i pro firmy. Provádíme vyšetření pro řidičský a zbrojní průkaz. Zajišťujeme laboratorní odběry, měření tlaku, EKG, očkování a pomoc při odvykání kouření.

4MUDr. Luba Strouhová - plicní a alergologie

Ambulance plicního lékaře. V ordinaci nabízíme diagnostiku, léčbu a prevenci nemocí dolních cest dýchacích a plic.

5MEDIBRE s.r.o. - plicní ambulance

Nabízíme spirometrie klidové i pozátěžové, bronchodilatační testy, kožní testy na vyšetření alergenů, CRP (potvrzení bakteriální infekce), FENO (alergie v dýchacích cestách). Preventivní vyšetření a sledování těhotných. Poradna pro odvykání kouření.

6eXnico - Centrum odvykání kouření, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hvězdova 1601, Praha 4 - Nusle Bezdlužná

Pomáháme s odvykáním kouření.

8Plicní ambulance Praha 14,s.r.o.

Generála Janouška…, Praha 9 - Černý Most
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Plícní ambulance, pneumologie, funkční vyšetření plic včetně FeNO, zaměření na astma, CHOPN, infúzní terapie, inhalační terapie, hodnocení RTG nálezů.

9BIONCE s.r.o. - Odvykání kouření, biorezonance Praha

4.7
★★★★★
★★★★★
(20)
Mánesova 1138/50, Praha 2-Vinohrady

BIONCE – ordinace biorezonance a biorezonanční terapie. Naší specializací je i biorezonanční diagnostika alergenů a alergie. Například potravinové alergeny, alergie na pyl, alergie na prach, senná rýma nebo alergie na psí srst. Biorezonance řeší i astma, kožní problémy, vyrážky, ekzémy, revma,…

10HRDINOVÁ Jana, MUDr.

4.6
★★★★★
★★★★★
(15)
Běhounkova 2534/67, Praha 5-Stodůlky Bezdlužná

Jsem praktický lékař pro dospělé a poskytujeme preventivní, diagnostickou, léčebnou péči pro pacienty i pro firmy či provádíme vyšetření pro řidičský, zbrojní průkaz, sportovní kluby apod i laboratorní odběry, EKG, očkování, pomoc při odvykání kouření, apod.


Firmy v dalších lokalitách


Kouření v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Nicméně, kouření má mnoho negativních dopadů na zdraví a může vést k mnoha zdravotním problémům.

1. Zdravotní rizika

Kouření zvyšuje riziko mnoha zdravotních problémů, jako jsou rakovina plic, srdeční choroby, mrtvice a chronická obstrukční plicní nemoc. Tyto nemoci jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi časté a mohou vést k vážným zdravotním problémům a dokonce i k úmrtí.

2. Vliv na okolí

Kouření má také negativní vliv na okolí. Když lidé kouří, vypouštějí do ovzduší mnoho škodlivých látek, které mohou způsobit znečištění ovzduší. To může mít negativní dopad na kvalitu života v oblasti Střední a Severní Čechy a může vést k dalším zdravotním problémům.

3. Náklady

Kouření je také velmi nákladné. Lidé, kteří kouří, musí utrácet velké množství peněz na cigarety a další související výdaje. Tyto náklady mohou být velmi vysoké a mohou mít negativní dopad na finanční situaci lidí v oblasti Střední a Severní Čechy.

4. Závislost

Kouření je také velmi návykové. Lidé, kteří kouří, se mohou stát závislými na nikotinu a mohou mít potíže s odvykáním. To může vést k dalším zdravotním problémům a může mít negativní dopad na kvalitu života lidí v oblasti Střední a Severní Čechy.

5. Ovlivnění mladší generace

Kouření může také mít negativní dopad na mladší generaci. Když mladí lidé vidí dospělé kouřit, mohou si myslet, že je to normální a mohou začít kouřit sami. To může vést k dalším zdravotním problémům a může mít negativní dopad na budoucnost obce Střední a Severní Čechy.

Celkově lze říci, že kouření má mnoho negativních dopadů na zdraví, okolí, náklady, závislost a mladší generaci. Proto je důležité, aby lidé v oblasti Střední a Severní Čechy přemýšleli o svém zdraví a ovlivňovali své okolí k tomu, aby přestali kouřit.