Kouření – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 70 nalezených Filtry

1Zelená Eva (MISTR REIKI ALTERNATIVNÍ MEDICÍNA)

POMÁHÁM lidem změnit život k lepšímu -osvobodit se od disharmonických návyku, od vztahů které nám už neprospívají a změnit tak sebe, uzdravit se. Pomáhám lidem naučit sebe milovat a sebepříjmout, více se radovat ze života a pochopit situace.

2MUDr. Kočová Olga - interní a plicní ambulance

Jiráskova 252/5, Poděbrady III
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provozuje interní a plicní ambulanci a zdravotnické zařízení zaměřené na léčbu TBC a různé respirační nemoci. Zajišťuje očkování proti tuberkulóze pro děti.Provádí spirometrické vyšetření plic, bronchodilatační testy. Objednáváme na základě telefonické domluvy. Zajišťuje léčbu kašle, dušnosti,…

3MUDr. Petr Grenár - praktický lékař

Zdravotní 108, Uhlířské Janovice
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Provoz ordinace praktického lékaře pro dospělé. Poskytujeme preventivní, diagnostickou, léčebnou péči pro pacienty i pro firmy. Provádíme vyšetření pro řidičský a zbrojní průkaz. Zajišťujeme laboratorní odběry, měření tlaku, EKG, očkování a pomoc při odvykání kouření.

4MUDr. Luba Strouhová - plicní a alergologie

Ambulance plicního lékaře. V ordinaci nabízíme diagnostiku, léčbu a prevenci nemocí dolních cest dýchacích a plic.

5MEDIBRE s.r.o. - plicní ambulance

Nabízíme spirometrie klidové i pozátěžové, bronchodilatační testy, kožní testy na vyšetření alergenů, CRP (potvrzení bakteriální infekce), FENO (alergie v dýchacích cestách). Preventivní vyšetření a sledování těhotných. Poradna pro odvykání kouření.

6MUDr. Burianová Olga

Poskytujeme léčebnou a preventivní péči v rámci praktického lékařství pro dospělé včetně případného zajištění návaznosti na specializovaná lékařská pracoviště a aplikaci očkovacích látek.

8Protinikotinové centrum s.r.o. - nekourit.cz2 pobočky

Nabízíme bezbolestnou metodu eliminující závislost na nikotinu.

9MUDr.Stehlíková Zdeňka, praktický lékař pro dospělé

Komenského náměstí…, Nové Strašecí
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Provozuji ambulanci praktického lékaře pro dospělé. Objednat se dopředu můžete ve středu a ve čtvrtek. Poradna pro odvykání kouření.

10Plicní ambulance Praha 14,s.r.o.

Generála Janouška…, Praha 9 - Černý Most
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Plícní ambulance, pneumologie, funkční vyšetření plic včetně FeNO, zaměření na astma, CHOPN, infúzní terapie, inhalační terapie, hodnocení RTG nálezů.


Firmy v dalších lokalitách


Kouření v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Kouření najdete 70 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 63 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 21 firem v regionu Střední a Severní Čechy.