Kouření – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 69 nalezených Filtry

1Zelená Eva (MISTR REIKI ALTERNATIVNÍ MEDICÍNA)

POMÁHÁM lidem změnit život k lepšímu -osvobodit se od disharmonických návyku, od vztahů které nám už neprospívají a změnit tak sebe, uzdravit se. Pomáhám lidem naučit sebe milovat a sebepříjmout, více se radovat ze života a pochopit situace.

2RESPIRO s.r.o. - Plicní ambulance

Jiráskova 252/5, Poděbrady III
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuje plicní ambulanci. Provádí spirometrické vyšetření plic, bronchodilatační testy. Zajišťuje léčbu kašle, dušnosti, astmatu, CHOPN či nádorů.

3MUDr. Petr Grenár - praktický lékař

Zdravotní 108, Uhlířské Janovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz ordinace praktického lékaře pro dospělé. Poskytujeme preventivní, diagnostickou, léčebnou péči pro pacienty i pro firmy. Provádíme vyšetření pro řidičský a zbrojní průkaz. Zajišťujeme laboratorní odběry, měření tlaku, EKG, očkování a pomoc při odvykání kouření.

4MUDr. Luba Strouhová - plicní a alergologie

Ambulance plicního lékaře. V ordinaci nabízíme diagnostiku, léčbu a prevenci nemocí dolních cest dýchacích a plic.

5MEDIBRE s.r.o. - plicní ambulance

Nabízíme spirometrie klidové i pozátěžové, bronchodilatační testy, kožní testy na vyšetření alergenů, CRP (potvrzení bakteriální infekce), FENO (alergie v dýchacích cestách). Preventivní vyšetření a sledování těhotných. Poradna pro odvykání kouření.

6MUDr. Burianová Olga

Poskytujeme léčebnou a preventivní péči v rámci praktického lékařství pro dospělé včetně případného zajištění návaznosti na specializovaná lékařská pracoviště a aplikaci očkovacích látek.

8Protinikotinové centrum s.r.o. - nekourit.cz2 pobočky

Nabízíme bezbolestnou metodu eliminující závislost na nikotinu.

9MUDr.Stehlíková Zdeňka, praktický lékař pro dospělé

Komenského náměstí…, Nové Strašecí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji ambulanci praktického lékaře pro dospělé. Objednat se dopředu můžete ve středu a ve čtvrtek. Poradna pro odvykání kouření.

10Plicní ambulance Praha 14,s.r.o.

Generála Janouška…, Praha 9 - Černý Most
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Plícní ambulance, pneumologie, funkční vyšetření plic včetně FeNO, zaměření na astma, CHOPN, infúzní terapie, inhalační terapie, hodnocení RTG nálezů.


Firmy v dalších lokalitách


Kouření v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Kouření najdete 69 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 62 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 21 firem v regionu Střední a Severní Čechy.