Kovodružstvo – Střední a Severní Čechy

Kovodružstvo je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi oblíbeným a úspěšným oborem. Tato specializace se věnuje výrobě kovových výrobků a součástek pro různé průmyslové odvětví.

1–1 firem z 1 nalezených Filtry

1KOVODRUŽSTVO, výrobní družstvo v Žebráku

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Náměstí 11, Žebrák
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná Ověřená

Naše družstvo vzniklo v roce 1951. Zabývá se především kovovýrobou, lisováním, ohýbáním a tvarováním trubek, plechů a povrchovou úpravou práškovými barvami. Mezi nejznámější výrobky patří ruční dvoukolové vozíky, vozíky s připojením za kolo, distribuční vozíky pro poštovní doručovatelky, plechové…


Firmy v dalších lokalitách


Kovodružstvo v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Kovodružstvo v oblasti Střední a Severní Čechy se vyznačuje vysokou kvalitou výrobků, moderními technologiemi a špičkovým vybavením. Kovodružstvo v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální volbou pro firmy, které hledají spolehlivého partnera pro výrobu kovových výrobků. Díky dlouholeté zkušenosti a odbornosti zaměstnanců kovodružstva v oblasti Střední a Severní Čechy je zajištěna vysoká kvalita a spolehlivost výrobků. Kovodružstvo v oblasti Střední a Severní Čechy je tedy ideální volbou pro firmy, které hledají kvalitní a spolehlivého partnera pro výrobu kovových výrobků.