Kožní lékařství – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1KCK SALVE spol. s.r.o. - Soukromé zdravotní středisko KCK Salve Praha 2

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Americká 316/42, Praha 2 - Vinohrady
Otevřeno od 8:30
Ověřená

Soukromé zdravotní středisko KCK Salve je specializované ambulantní zdravotnické zařízení, poskytující služby již více než 20 let. Poskytujeme zdravotní služby pro dospělé i děti v odbornostech gynekologicko-porodnické péče, ortopedické péče, dermatologické péče a estetické dermatologie …

2Centrum zdravotní péče Jirny

3.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Tovární 19, Jirny

Dovolujeme si Vám představit CENTRUM ZDRAVOTNÍ PÉČE JIRNY, které poskytuje zdravotní služby pro dospělé i dětské pacienty. V roce 2007 bylo ve středu obce Jirny, u zastávky městské hromadné dopravy, otevřeno zcela nové zdravotnické zařízení, které je společným pracovištěm praktických lékařů,…

3Klubal Radek, MUDr.

Nabízíme lékařské a kosmetické služby v oblasti kožního lékařství.

4Medicínské centrum Anděl s.r.o.

Provozujeme diagnostické a léčebné centrum, jehož základ tvoří péče všeobecných praktických lékařů. Pacientům jsou dále k dispozici lékaři z oboru ortopedie, vnitřní lékařství, diabetologie, endokrinologie, kožního lékařství a nutriční terapeut.

5MUDr. LAHOVSKÝ Jindřich1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mazurská 484/2, Praha 8 Troja Bezdlužná

Alergologie, lékařská imunologie a interní lékařství, vyšetření imunitního systému. Provádění epikutánních kožních testů a testů vpichem lancetou včetně rozborů krve, aplikace různých druhů vakcín.


Firmy v dalších lokalitách


Kožní lékařství v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Kožní lékařství najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.