Kožní nádory – Střední a Severní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1MUDr. Marie Finsterlová - Kožní ordinace

Přemysla Otakara II…, Čáslav
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Ambulance pro choroby kožní a pohlavní, centrum estetické a laserové dermatologie. Nabízí lékařskou komplexní péči pro Vaše zdravotní a estetické problémy najednou. Po vyšetření a stanovení diagnózy zahájíme potřebnou léčbu, a pokud je to vhodné navrhneme současně i estetické řešení problémů.…

2MUDr. Luděk Sehr

3.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Dukelských hrdinů…, Praha 7 Holešovice Bezdlužná

Ordinace specializovaná na preventivní vyšetření prsu a preventivní vyšetření tmavých pigmentových névů - melanomu. K preventivnímu vyšetřování tmavých znamének na kůži se využívá přístroj microDERM systém. Vyšetření je nebolestivé. K preventivnímu vyšetření prsu se využívá kombinace klinického…

3Lymfoderma, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(7)
Senovážné náměstí…, Praha 1 - Nové Město Bezdlužná

Provozování dermatologického centra a poradny pro pigmentové névy. Provádím léčbu akutních i chronických kožních onemocnění jako jsou lupénka, akné, kopřivka, kožní nádory, chronická žilní insuficience, padání vlasů, kožní záněty, plísňová onemocnění či poruchy růstu nehtů včetně atopického ekzému.

4ŠLECHTA MUDr.Pavel

Naším oborem jsou služby všeobecné i úrazové chirurgie včetně malých operačních výkonů na sále. Řešíme kožní nádory. Vedeme prsní poradnu díky moderní metodě vyšetření.


Firmy v dalších lokalitách


Kožní nádory v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Kožní nádory najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.