Kremace zvířat – Střední a Severní Čechy

Kremace zvířat je proces, při kterém se tělo zvířete spálí na popel. Tento proces se provádí z různých důvodů, jako je například zdravotní riziko, hygienické důvody nebo osobní preference majitele zvířete.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Nadace MEMENTO MORI

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Skupova 2260 , Most Bezdlužná Ověřená

Nadace Memento Mori přináší pomoc a finanční podporu při zajišťování pohřbu, kremace, kamenických prací a ostatních služeb s tím souvisejících. Pohřebné, neboli příspěvek na pohřeb vám poskytneme na našich pobočkách, Žďár nad Sázavou, Praha, Most. Poradíme s výběrem pohřební služby s minimálními…

2Pohřební ústav Elpis7 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Krystalová 470/7, Praha 9 - Čakovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Pohřební služba Elpis s.r.o. - Praha, zajišťuje kompletní pohřební služby, pohřby s obřadem, bez obřadu nebo kremaci. Pohřby můžete objednat v našich kancelářích nebo on-line. Zajišťujeme převozy zesnulých v ČR a zahraniční repatriace. Nabízíme kompletní pohřební a kremační služby, převozy…

3Eva Harmatová- Pohřební a smuteční služby

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Náchodská 868/28, Praha 9 - Horní… Bezdlužná

Smuteční a pohřební služba Praha Horní Počernice zajišťuje pohřby a služby při úmrtí. Poskytujeme kompletní služby jako jsou převozy zesnulých v ČR, kremační obřady, pohřby do země, církevní obřady, tisk smutečních oznámení a ostatní smuteční služby. Platby možné i platebními kartami České…

4Pohřební ústav hlavního města Prahy - pohřební služby Praha15 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Staroměstské nám.…, Praha 1

Pohřební ústav hl. m. Prahy, zajistí veškeré pohřební služby, smuteční obřady, pohřby v našich síních, zpopelnění zesnulého v našich zařízeních. Od objednání pohřbu, kremace, převoz zesnulého (i repatriaci) až po kremaci ve vlastních zařízeních. Zajišťujeme přepravy zesnulých občanů ČR ze zahraničí…


Firmy v dalších lokalitách


Kremace zvířat v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Kremace zvířat se provádí v specializovaných zařízeních nazývaných krematoria.

v oblasti Střední a Severní Čechy se nachází jedno krematorium pro zvířata, které slouží pro celou oblast. Majitelé zvířat z okolních obcí a měst také využívají tuto službu. Krematorium v oblasti Střední a Severní Čechy je moderní a vybavené nejnovější technologií, což zajišťuje bezpečnost a kvalitu procesu kremace.

Proces kremace zvířat se skládá z několika kroků:

1. Příprava těla zvířete - tělo zvířete je připraveno pro kremaci, což zahrnuje odstranění všech předmětů, jako jsou obojky, náhrdelníky a podobně.

2. Kremace - tělo zvířete je umístěno do krematoria, kde se spálí na popel. Proces kremace trvá obvykle několik hodin, v závislosti na velikosti zvířete.

3. Odběr popela - po dokončení kremace se popel zvířete odebere a uloží se do urny. Majitelé zvířat mohou vybrat z různých typů urn, které jsou k dispozici.

4. Vrácení urny majiteli - urna s popelem zvířete je vrácena majiteli, který si ji může uložit doma nebo na pietním místě.

Kremace zvířat je často volbou majitelů zvířat, kteří chtějí poskytnout svému mazlíčkovi důstojný a respektující konec. Kromě toho může být kremace zvířat také hygienickou a bezpečnostní nutností, zejména v případech, kdy zvíře zemřelo na nakažlivou nemoc.

v oblasti Střední a Severní Čechy je kremace zvířat prováděna profesionálně a s ohledem na potřeby majitelů zvířat. Kromě toho jsou v krematoriu k dispozici různé služby, jako je například individuální kremace, která umožňuje majitelům zvířat osobní rozloučení s jejich mazlíčky.