Kroket, příslušenství – Střední a Severní Čechy

Kroket je oblíbeným jídlem v oblasti Střední a Severní Čechy a k jeho přípravě potřebujete kvalitní příslušenství. Nabízíme širokou škálu kroketrových nástrojů, jako jsou formičky na krokety, smažící pánve a další doplňky.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Michal Fulín- Svět Šipek1 pobočka

2.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Türkova 828/20, Praha 4 - Chodov Bezdlužná

Specializovaný kamenný obchod a eshop na šipky a terče. Dále z naší nabídky můžeme nabídnout stolní fotbaly, kulečníky, houpací sítě, kroket i pétanque. Můžete navštívit naše testovací centrum, kde si můžete před koupí vyzkoušet šipky nebo koloběžky.

2Randáková Helena - apartmán pod Lesem2 pobočky

Ubytování pro 4 osoby. Vybavená kuchyň, sociální zařízení. Houpačky, úschovna kol, parkování, zahrada, bazén, ohniště, gril, kroket, stolní tenis i kryté venkovní posezení.

3Kozlík Zbyněk - www.hobbynet.cz

Internetový prodej sportovní a hobby potřeb, bazény včetně příslušenství, batohy, stany, čluny, koloběžky, karimatky a spacáky. V našem sortimentu také naleznete sadu na kroket či badminton, basketbalové, volejbalové, halové a kopací míče, puzzle a mnoho dalšího.

4Irisfarm s.r.o.

Provozování kroketového hřiště pro veřejnost. Provozování půjčovny sportovních potřeb pro veřejnost. Eko-zemědělství.


Firmy v dalších lokalitách


Kroket, příslušenství v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

S naším příslušenstvím na krokety budete mít jistotu, že vaše krokety budou vždy dokonale tvarované a křupavé. Vyberte si z naší nabídky a užijte si skvělou chuť kroketa připraveného s naším příslušenstvím.