Kubatury, objem zemních prací – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1BELZA-GEO s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(10)
Bezručova 540, Úvaly
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše geodetická kancelář se zabývá kompletními pracemi v oboru geodézie a katastru nemovitostí. Jako geodeti působíme ve středočeském kraji, zejména v okresech Kolín, Nymburk, Kutná Hora, Praha - východ a Mělník.

2GEODETICKÁ KANCELÁŘ - HEPPNER VÁCLAV

Nerudova 110/9, Hořovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní služby v oblasti zeměměřičství a katastru nemovitostí. Oblast majetkoprávní evidenční: geometrický plán stavby: rodinný dům, garáž, chata, přístavba, rozestavěné stavby, stavby ke kolaudaci a zápisu do katastru nemovitostígeometrický plán na dělení pozemku: podklad pro…

3LANDGEO s.r.o.

Nabízíme geodetické práce, zpracování digitální katastrální mapy, vytyčování hranic pozemků, zaměření inženýrských sítí a tvorbu účelových map.

4GEOLINE, spol. s r.o.

Firma GEOline, spol. s r.o. je společnost s ručením omezeným. Byla založena v roce 1991, zapsána je v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 5083. Od svého vzniku se zaměřuje na provádění geodetických prací v plném rozsahu. V současné době ji tvoří 15…

5GEOINVENT, s.r.o.

Specializujeme se na geodetické práce se zaměřením na inženýrskou geodezii, inventurní měření kubatur či geometrické plány.

6Kanta Ivan, Ing. - GEOSTA

Březenec 137, Jirkov Bezdlužná

Speciální geodetické práce - zaměření a výpočty kubatur, příčné a podélné profily. Průmyslová geodezie, geodézie v katastru nemovitostí , geodetické podklady a mapování pro projekty.

7Geodézie On Line, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Moskevská 13, Česká Lípa
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Geodetické a kartografické práce. Mapové podklady ČR v měřítku 1:25 000 s nadstavbou pro turistiku.

8Kovář Ladislav - Geodetické a kartografické práce

Nerudova 631/2, Česká Lípa
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Specializujeme se na geodetické a kartografické práce. Vyznačování všech druhů staveb a věcných břemen, rozdělení a změny hranic pozemků.

9Geodetservis - JANOVSKÝ Pavel

Poskytujeme levný, kvalitní a rychlý servis v geodézii i katastru nemovitostí po celé ČR. Vyhotovíme geometrický plán, zaměříme podklad pro projekt, vytyčíme hranice pozemků. Stavební zaměření atd. Vypracujeme 3D modely i vizualizace našich měření.

10GEOPROJEKT , spol. s r.o.

Zaměřují se na inženýrskou a průmyslovou geodézii. Realizují mapové podklady, vytyčení staveb, zaměřování kolejišť, dopravních staveb i vodních toků, měření a výpočty kubatur pro projekty terénních prací, vyhledávání stávajících inženýrských sítí detektorem. Zajišťují odpovědného geodeta.


Firmy v dalších lokalitách


Kubatury, objem zemních prací v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Kubatury, objem zemních prací najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Střední a Severní Čechy.