Kulový kohout rohový – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1ŠTUKSA Zdeněk, Ing.

4.3
★★★★★
★★★★★
(116)
Hradní 230, Žebrák Bezdlužná

Nabízím internetový prodej průmyslového zboží, pneumatického nářadí, manometrů, šroubení a spojek pro automatizaci a kompresory s příslušenstvím.

2ŠINDLER´S, s.r.o. (pobočka Rožmitál pod Třemšínem)1 pobočka

Prodej nerezového hutního materiálu, spojovací materiál, hadice pro potravinářství.

3Profimat Teplice spol. s r.o.

Zemská 1864, Teplice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naším oborem je velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérského a topenářského materiálu.Dodáváme veškeré instalatérské a topenářské potřeby. Specializujeme se i na sanitární keramiku a vybavení koupelen,kuchyně a kuchyňský nábytek.

4UNI-IMPORT Praha spol. s r.o.

Zabýváme se dovozem armatur - ventilů, šoupátek, kulových kohoutů, klapek, potrubí, kompenzátorů, čerpadel a mnohého dalšího i speciálního sortimentu určeného především pro oblast průmyslu.

5Akvina servis s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Bosenská 556/25 , Liberec XI-Růžodol I
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost je přední prodejce vodoinstalačního a topenářského materiálu působící na českém trhu již od roku 2005 a poskytuje své služby jak velkoobchodním, tak i maloobchodním zákazníkům. Za velmi krátkou dobu jsme se stali významným dodavatelem prestižních firem a institucí v celé České…

6PROFI SPOJKY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Trati 3134/36a, Praha 10 - Strašnice Bezdlužná

Kompletní sortiment svěrných spojek. Nabízíme svěrné spojky na vodu a plyn, mosazné Bugatti, litinové AGA a plastové Plassim.

7FELIMA s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(16)
Most-Čepirohy 115, Most-Čepirohy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma má dlouholetou tradici, byla založena r. 1991 a jsme rodinná firma zabývající se nákupem a prodejem vodoinstalačního a topenářského materiálu. Sídlo společnosti je od samého začátku na stejném místě v Čepirohách u Mostu.

8GIACOMINI CZECH, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Erbenova 124/15, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Nabízíme podlahové a stropní vytápění. Topná tělesa, rozvody vody. E - shop.

9UNIMaR CZ s.r.o.1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Hodkovická 101, Liberec 23

Zabýváme se prodejem regulátorů, prvků z oblasti měřicí a regulační techniky pro účely vytápění, větrání i chlazení objektů. V nabídce jsou také zónové ventily s vratnou pružinou, programovatelné automaty či záložní zdroje pro oběhová čerpadla. Dodáváme též termostaty, směšovací sady nebo měniče…

10Promon, spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(11)
Zimova 621, Praha 4 Kamýk Bezdlužná

Elektrické rozvodné, řídící a spínací zařízení, architektonické, inženýrské činnosti a elektromontážní práce, prodej kulových kohoutů, směšovací, plynové ventily, servomotory, ekvitermní regulátory, termostaty a flexi hadi.


Firmy v dalších lokalitách


Kulový kohout rohový v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Kulový kohout rohový najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.