Labioplastika – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1MUDr. Svatopluk Svoboda - Ordinace a poradna plastické chirurgie Praha2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Václavské náměstí…, Praha 1 - Nové Město Bezdlužná

Zabýváme se plastickou a estetickou chirurgií. Nabízíme kvalitní prsní implantáty, zvětšování a zmenšování prsů, modelace prsů, plastické úpravy genitálu, liposukce problémových partií, plastické úpravy břicha, lifting obličeje, modelace očních víček, korekce nosu, modelace odstátých boltců.…

2GynCentrum, spol. s r.o. - Plastická chirurgie a Gynekologie1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Hloubětínská 3/13, Praha 9 Bezdlužná

Soukromé zdravotnické zařízení, poskytující léčebnou péči v oblasti gynekologie, mammologie, plastické a estetické chirurgie, plastické gynekologie, laseroterapie, komplexní preventivní péče i rehabilitace a fyzikální terapie. Plastická a estetická chirurg se zabývá chirurgickými úpravami zevnějšku…

3MUDr. Věra Šatánková

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jankovcova 1569/2c, Praha 7 Holešovice Bezdlužná

Lékařka s více než 25 letou praxí v oboru plastické a estetické chirurgie se specializací na korekce vzhledu po excesivních ztrátách nadváhy. Dále nabízí operace obočí, prsou, čela, nosu, uší, břišní stěny, liposukci a další.

4MUDr. Svatopluk Svoboda - Ordinace a poradna plastické chirurgie Praha (Praha…2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Václavské náměstí…, Praha 1 - Nové Město Bezdlužná

Ordinace lékaře plastické chirurgie Praha pana MUDr. Svatopluka Svobody najdete na Václavském náměstí - Alfa centrum lékařské kosmetiky Praha 1 - vedle pasáže Alfa. Nestátní zdravotnické zařízení plastické a estetické chirurgie provádí operativní zákroky od plastiky obličeje, nosu, uší, prsů,…

5Urogynekologie v Praze

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tuchorazská 327/6, Praha 10

Naše zdravotní léčebna vám nabízí své služby při léčení zdravotních potíží spojených s močovými cestami, trávicím traktem nebo pohlavními orgány. Více info a také kontakt naleznete na našem webu!

6Urogynekologie Praha

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tuchorazská 327/6, Praha 10 Bezdlužná

Zabýváme se lečbou potíží a nemocí spojených s vylučovacími cestami, trávicím traktem či pohlavními orgány. Pro kontakt a více info navštivte naši webovou stránku!

7Otčenášek Michal MUDr.

Gynekologická ordinace a labioplastická chirurgie. Provádíme zákroky: labioplastika, perineoplastika, vaginoplastika a další.


Firmy v dalších lokalitách


Labioplastika v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru Labioplastika najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.