Laboratorní nábytek – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1Střední průmyslová škola na Proseku - SPŠ Praha 9, Prosek2 pobočky

Novoborská 610/2, Praha 9 - Prosek
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

SPŠ na Proseku vyučuje tyto čtyřleté obory: Strojírenství (Počítačová podpora konstruování), Elektrotechnika (Mechatronika; Automatizace měst a budov), Informační technologie (Správa sítí a IT bezpečnost; Vývoj aplikací). Máme učebny i laboratoře se špičkovou technologií, účastníme se…

2MEDICAL FURNITURE PZ, s.r.o.1 pobočka

Specializujeme se na vybavování interiérů pracovišť lékařů a sester, laboratoří a lékáren včetně sociálního zázemí. Spolupracujeme s dodavateli zdravotnické technologie a konzultujeme požadavky lékařů.

3KATO DESIGN spol.s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Říčanská 5, Sibřina Bezdlužná

Zabýváme se návrhy i výrobou nábytku pro letištní provozy, výpočetní a laboratorní techniku i školy elektrotechnického zaměření.

4VWR International s.r.o.

Pražská 442, Stříbrná Skalice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem i servisem laboratorního, křemenného, odměrného a technického skla. Nabízíme lahve, nálevky, filtry, přístroje na přípravu vzorků, sterilizátory, desinfekční prostředky, laboratorní nábytek, teploměry, lihoměry, hustoměry, spotřební materiál pro zdravotnictví či chemikálie,…

5Kalina Jan

Truhlářství. Nabídka výroby nábytku na zakázku. Kuchyňské linky, kancelářský, školní, laboratorní, koupelnový nábytek, vestavěné skříně, interiérové dveře.

6GAMEDIUM, spol.s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Belnická 813, Jesenice Bezdlužná

Velkoobchod zdravotnických prostředků.

7Unimed Praha, s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ve Stromkách 41, Vestec Bezdlužná

Nabízíme laboratorní techniku, odstředivky, centrifugy, třepačky, míchadla, vodní lázně, sušárny, inkubátory, germicidní lampy, termobloky. Zajišťujeme i servis.

8LINEA spol.s r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(36)
Trubín 82, Trubín Bezdlužná

Naše nabídka se zaměřuje převážně na výrobu kuchyňských linek a veškerého nábytku na míru dle přání a požadavků zákazníka.

9ČEMUS - lékárny na klíč1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Přemyslova 1041, Kostelec nad Labem
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme výrobu lékárenského a laboratorního nábytku. Zajišťujeme návrhy, výrobu a realizace interiérů lékáren na klíč. Nabízíme záruční i pozáruční servis. Provádíme určení dispozice, výběr materiálů a barev, design nábytku, stavební práce a montáž nábytku.

10PROFIL NÁBYTEK, a.s. (pobočka Praha 3 - Vinohrady)4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vinohradská 1921/130, Praha 3 - Vinohrady

Vyrábíme nábytek do interiérů pro zdravotnictví, domovy sociální péče, laboratoře, kanceláře, hotely, prodejny, showroomy, bytové interiéry a další.


Firmy v dalších lokalitách


Laboratorní nábytek v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Laboratorní nábytek najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Střední a Severní Čechy.