Last minute dovolená Malta – Střední a Severní Čechy

Last minute dovolená na Maltě je ideální volbou pro ty, kteří chtějí zažít nezapomenutelnou dovolenou za skvělou cenu. Oblast Střední a Severní Čechy nabízí širokou škálu možností ubytování a aktivit, které vám umožní prozkoumat krásy této malebné země.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Invia.cz, a.s.90 poboček

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Hřebenech II…, Praha 4 Bezdlužná

Jsme cestovní agentura, která nabízí služby z oblasti cestovního ruchu. Nabízíme katalogové, first minute i last minute zájezdy k moři, jak letecky, autobusem, tak i vlastním autem. Eurovíkendy v nejkrásnějších městech světa např. Singapur, Londýn, Paříž, Miami a další. Vyberete si u nás…

2ALEXANDRIA, spol. s r.o.28 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(59)
Radniční 1/2, Most

Nabízíme letecké zájezdy do oblíbených destinací: Bulharsko, Řecko, Turecko, Italie, Malta, Egypt a Tunisko.

3Franc Zdeněk - cestovní kancelář

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jakoubka ze Stříbra…, Chomutov Bezdlužná

Poznávací zájezdy, jazykové kurzy v zahraničí a překladatelské práce. Tuzemské pobyty, lázeňské pobyty, Řecko, jazyková škola Malta.

4Judl Jan - NemoDiving

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Pražská 810/16a, Praha 10 - Hostivař Bezdlužná

Škola Nemodiving poskytuje úplné spektrum potápěčských kurzů pro začátečníky i pokročilé. Studenty školí také v technickém potápění a zkušenějším potápěčům, kteří se ale delší dobu nepotápěli, umožňují kondiční ponory. Jejich instruktoři ve vodě prakticky žijí a vyškolili už stovky potápěčů, takže…


Firmy v dalších lokalitách


Last minute dovolená Malta v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Zdejší pláže jsou známé svou krásou a čistotou, a tak si můžete užít slunce a moře v klidu a pohodě. Kromě toho můžete navštívit historická místa, jako je například Valletta, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Pokud hledáte dovolenou plnou zábavy a adrenalinu, můžete si vyzkoušet potápění, windsurfing nebo jízdu na vodních skútrech. Last minute dovolená na Maltě v oblasti Střední a Severní Čechy je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zažít něco nového a nezapomenutelného.