Léčba bércových vředů – Střední a Severní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Ordinace PL Karlín,s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Šaldova 504/24, Praha 8 - Karlín Bezdlužná

Kvalifikovaná odborná péče pro obory všeobecné praktické lékařství, léčba akutních a chronických onemocnění, pravidelné preventivní prohlídky pro všechny věkové kategorie i ošetřování bércových vředů moderní vlhkou technikou.

2ČERVENKOVÁ Marie, MUDr.

4.2
★★★★★
★★★★★
(14)
Revoluční 765/19, Praha 1 - Staré… Bezdlužná

Provoz chirurgické ordinace. Nabízíme komplexní ambulantní chirurgickou léčbu a operativu pro děti i dospělé. Zajišťujeme diagnostiku a léčbu bolesti břicha, ambulantní proktologii či léčbu bércových vředů a nehojících se ran. Poskytujeme poradenství při onemocnění prsu.

3MUDr. Ivana Stejskalová

4.6
★★★★★
★★★★★
(15)
Za poštovskou…, Praha 9

Ordinace dermatovenerologie, kde Vám nabízíme: komplexní kožní léčbu včetně bradavic - pro děti i dospělé, možnost nebolestivého ošetření, zejména na chodidlech. Lékařskou kosmetiku (odstraňování stopkatých výrůstků, odstraňování stařeckých bradavic a pigmentací, odstraňování mateřských znamének,…

4MUDr. Jan Staněk

Kojetická 1021, Neratovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře pro dospělé. Preventivní prohlídky. Léčba chronických bércových vředů. Sportovní medicína.

5Klein David, MUDr.

Pracuji jako chirurg se zaměřením na křečové žíly, operaci bércových vředů, laparoskopické operace, drobné chirurgické zákroky a ambulantní chirurgickou léčbu.

6Kožní ambulance Zárubova, s.r.o.

Pracuji ve své soukromé ordinaci, jako dermatoložka. Zaměřuji se na kožní nemoci, léčbu bércových vředů, vypadávání vlasů, odstranění kožních afekcí tekutým dusíkem a elektrokauterem.


Firmy v dalších lokalitách


Léčba bércových vředů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Léčba bércových vředů najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.