Léčba ekzémů – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Olivova dětská léčebna, o.p.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Říčany 224/82, Říčany Bezdlužná

Olivova dětská léčebna byla založena před téměř 120 lety s cílem poskytovat dětem zdravotní a sociální služby. V současné době se Olivovna specializuje na léčbu onemocnění respiračního a pohybového ústrojí, nadváhy, obezity a nově také na léčbu gastroesofageálního refluxu (GER) a atopického ekzému.

2LÉKÁRNA ČTYŘLÍSTEK Chomutov s.r.o.1 pobočka

Libušina 5345, Chomutov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme široký výběr volně prodejných léků, léků na předpis, potravinových doplňků, kosmetiky a zdravotnických pomůcek.

3FIALOVÁ Eva, MUDr.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(15)
Jugoslávských…, Praha 6 Bezdlužná

Vyšetření a léčba kožních a pohlavních chorob. Provoz denního sanatoria pro léčbu lupénky a atopického ekzému fototerapií. Nabídka lékařské kosmetiky a korektivní dermatologie.

4MUDr. Ivana Stejskalová

4.6
★★★★★
★★★★★
(15)
Za poštovskou…, Praha 9

Ordinace dermatovenerologie, kde Vám nabízíme: komplexní kožní léčbu včetně bradavic - pro děti i dospělé, možnost nebolestivého ošetření, zejména na chodidlech. Lékařskou kosmetiku (odstraňování stopkatých výrůstků, odstraňování stařeckých bradavic a pigmentací, odstraňování mateřských znamének,…

5Alergologická a imunologická ordinace Mladá Boleslav s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Nerudova 691/16, Mladá Boleslav Bezdlužná

Naše ordinace je zaměřena na diagnostiku a léčbu alergií, zvláště pylové alergie, alergie na roztoče, zvířata a plísně s projevy alergické rýmy, zánětu spojivek, atopického ekzému a průduškového astmatu. Řešíme i komplikované případy alerg. onemocnění.

6Avecutis, s.r.o. - privátní dermatologická ordinace Praha 21 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Krkonošská 2001, Praha 2 - Vinohrady
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Privátní dermatologické ordinaci MUDr. Marie Königové. Věnujeme se diagnostice a komplexní léčbě kožních onemocnění pacientů s projevy různých typů ekzémů, alergie, citlivé a problematické pokožky včetně těžkých projevu akné, růžovky, psoriázy, vitiliga, lupénky, virových či plíšňových onemocnění…

7Rymešová Ivana, MUDr.

Ordinace dětského lékaře. Nabízím léčebnou a preventivní péči praktického lékaře dětem od narození do 19ti let. Zaměřuji se na léčbu atopického i dalších forem ekzémů.

8Korda Jiří, MUDr.

Provozujeme kožní ambulanci a máme nabídku drobných kosmetických zákroků a poskytuji diagnostickou a dále i léčebnou péči a provádím vyšetření a léčbu ekzémů akné.

9Ing. Cihlářová Petra - Homeopatie Praha

4.3
★★★★★
★★★★★
(12)
Vítkova 439/21, Praha 8 Bezdlužná

Léčba pomocí homeopatie vhodné k léčbě migrén, alergií, ekzémů, depresí, nespavosti, ženských potíží a neplodnosti, kurzy a přednášky pro oblasti homeopatické léčby.

10Petrovská Petra, MUDr.

3.7
★★★★★
★★★★★
(10)
Spálená 78, Praha 1 - Nové Město

Nabídka služeb dermatologie a psychosomatiky. Odstraňování mateřských znamének pomocí laserových přístrojů, jizev po akné či povrchových vrásek. Poskytování homeopatického poradenství. Komplexní léčba a prevence akné, ekzémů, lupénky, plísňových nebo jiných kožních onemocnění.


Firmy v dalších lokalitách


Léčba ekzémů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Léčba ekzémů najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.