Léčba klimakterických potíží – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1MUDr. Jitka Zadražilová - Gynekologická ambulance

4.5
★★★★★
★★★★★
(36)
Hornická 209/4, Kutná Hora
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provoz ordinace praktického lékaře, gynekologa. Nabízíme kompletní gynekologickou a prenatální péči, poskytujeme poradenství při výběru hormonální antikoncepce. Provádíme zavádění nitroděložní antikoncepce, diagnostiku a léčbu klimakterických potíží, dispenzarizaci onkologických onemocnění,…

2MUDr. Františka Ihnatíková - Gynekologická ordinace

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Kouřimská 915, Kutná Hora
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Preventivní, diagnostická a léčebná gynekologická péče, antikoncepční, těhotenská a klimakterická poradna. Preventivní prohlídky na objednávku, při akutních potížích kdykoli.

3GYNIVAN s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(42)
Hostinského 1533/4, Praha 13 - Stodůlky Bezdlužná

Naše gynekologická ordinace nabízí komplexní gynekologicko-porodnickou péči. Provádíme ultrazvukové vyšetření, kardiotokografii, prevenci onemocnění prsu a malé operační výkony. Zajišťujeme antikoncepční poradnu, prevenci a léčbu klimakterických potíží, očkování proti rakovině.

4Schwabe Czech Republic s.r.o.

Provádíme distribuci rostlinných léků a to fytofarmak k léčebným i preventivním účelům. Nabízíme léčiva proti rýmě, zánětu dutin, alergické rýmě a kašli, na podporu obranyschopnosti i pro zvládnutí klimakteria bez potíží.

5DRAZDÍKOVÁ DAGMAR, MUDR. - ORDINACE GYNEKOLOGIE A PORODNICTVÍ

Naším oborem je gynekologická ordinace nabízí komplexní gynekologicko-porodnickou péči. Provádíme ultrazvukové vyšetření, kardiotokografie, prevence onemocnění prsu a malé operační výkony. Zajišťujeme antikoncepční poradnu, prevenci a léčbu klimakterických potíží a očkování proti rakovině.

6Hášová Eva

Gynekologická ordinace nabízí komplexní gynekologicko-porodnickou péči. Provádíme ultrazvukové vyšetření, kardiotokografie, prevence onemocnění prsu a malé operační výkony. Zajišťujeme antikoncepční poradnu, prevenci a léčbu klimakterických potíží i očkování proti rakovině.

7Kvašová Ivanka, MUDr.

Nabízíme komplexní gynekologicko-porodnickou péči. Provádíme ultrazvukové vyšetření, kardiotokografie, prevence onemocnění prsu a malé operační výkony. Zajišťujeme antikoncepční poradnu, prevenci a léčbu klimakterických potíží a očkování proti rakovině.

8Gynekologická ordinace NATALÍNA, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(14)
Kvestorská 278, Praha 4 - Michle Bezdlužná

Gynekologická ordinace nabízí komplexní gynekologicko-porodnickou péči. Provádíme ultrazvukové vyšetření, kardiotokografie, prevence onemocnění prsu i malé operační výkony. Zajišťujeme antikoncepční poradnu, prevenci a léčbu klimakterických potíží a očkování proti rakovině.

9GYNBUS s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(21)
Soukalova 3355/3, Praha 4 - Modřany Bezdlužná

Gynekologická ordinace nabízí komplexní gynekologicko-porodnickou péči. Provádíme ultrazvukové vyšetření, kardiotokografie, prevence onemocnění prsu a malé operační výkony. Zajišťujeme antikoncepční poradnu, prevenci a léčbu klimakterických potíží i očkování proti rakovině.

10GynCare Praha spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Sněmovní 172, Praha 1 - Malá… Bezdlužná

Společnost nabízí odborné služby pacientům v oblasti gynekologie, porodnictví, sexuologie, psychiatrie a psychoterapie. Provádíme ultrazvukové vyšetření těhotných i v 3D projekci. Antikoncepční poradna, prevence i léčba klimakterických potíží.


Firmy v dalších lokalitách


Léčba klimakterických potíží v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Léčba klimakterických potíží najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.