Leštění betonu – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je známá svými kvalitními betonovými povrchy, které jsou však náchylné k poškození a opotřebení. Proto je leštění betonu v této oblasti velmi žádanou službou.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1LIMPA s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(35)
Pracnerova 758, Roudnice nad Labem Bezdlužná Ověřená

Společnost LIMPA s.r.o. se zabývá výrobou betonové směsi, autodopravou a stavební činností. Naší lokalitou pro dopravu betonové směsi a stavební činnost jsou především severní Čechy, středočeský kraj a Praha.

2ABRASIV, akciová společnost3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Pod Borkem 312, Mladá Boleslav Bezdlužná

Dodávky veškerých brousicích nástrojů a materiálů, trhacích nýtů a nýtovacího nářadí, tvrdokovových fréz, vrtáků (do kovu, betonu a dřeva), pásových brusek, tryskacích zařízení a materiálů, bambusových podlah.

3JASA s.r.o. (podlahové studio)1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(61)
Krymská 296/23, Praha 10 - Vršovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Podlahové studio Jasa nabízí kromě realizace betonových, laminátových nebo korkových podlah také koberce, nářadí a stavební chemii. Provádíme leštění betonu, epoxidové stěrky, sanace podlah a betonových konstrukcí.

4JASA s.r.o. (sídlo firmy)1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(61)
U Dubu 1640/55, Praha 4 - Braník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Podlahové studio Jasa nabízí kromě realizace betonových, laminátových nebo korkových podlah také koberce, nářadí a stavební chemii. Provádíme leštění betonu, epoxidové stěrky, sanace podlah a betonových konstrukcí.

5Kouřil Vítězslav - PODLAHY KOUŘIL.CZ

Zabývá se pokládkou a demontáží veškerých podlahových krytin včetně plovoucích a vinylových podlah. Provádí broušení betonových, anhydritových či dřevěných podlah. Dále nabízím tepelné izolace. Poskytuji zaměření zakázky, vzorníky a osobní konzultace.

6Flimex s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Šlikova 1235, Turnov Bezdlužná

Pokládáme průmyslové podlahy a epoxidové stěrky pro výrobní a skladové prostory, garáže. Specializujeme se na zhotovení elektrostaticky vodivých litých podlah, dekorativní podlahy do komerčních prostor, pružné podlahové systémy nezatěžující pohybové ústrojí a povrchové úpravy prodejních ploch.


Firmy v dalších lokalitách


Leštění betonu v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Profesionální leštiči dokážou betonové povrchy zcela obnovit a dodat jim nový lesk a odolnost.

Leštění betonu je proces, při kterém se pomocí speciálních strojů a nástrojů odstraňují nečistoty, škrábance a jiné vady z povrchu betonu. Následně se betonový povrch brousí a leští, aby získal hladký a lesklý vzhled. Výsledkem je betonový povrch, který vypadá jako nový a je odolný vůči poškození.

Leštění betonu je ideální pro interiéry i exteriéry, jako jsou podlahy, schodiště, terasy a chodníky. V oblasti Střední a Severní Čechy je tato služba velmi žádaná zejména v průmyslových halách a skladech, kde jsou betonové podlahy vystaveny velkému zatížení.

Pokud hledáte profesionální leštiče betonu v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se spolehnout na zkušené specialisty, kteří vám zajistí kvalitní a spolehlivou službu. Vaše betonové povrchy budou vypadat jako nové a budou odolné vůči poškození. Kontaktujte nás ještě dnes a získejte nejlepší leštění betonu v oblasti Střední a Severní Čechy.