Leštění kamene – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1KAMENOSOCHAŘSTVÍ NOVÁK s.r.o. (Středočeský kraj)3 pobočky

Tupesy 466, Tupesy
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Kamenosochařství Novák se zabývá výrobou a kompletní realizací pomníků. Vyrábíme také obklady kuchyňských linek, okenních parapetů či krbů a schodů z přírodního kamene. Provádíme renovace a opravy pomníků či zhotovení písma a pískování reliéfů a fotografií.

2KH STONE s.r.o.

Specializujeme se na dodávky kamene, leštěných oblázků, kamenné dlažby, obkladů, pálené dlažby, terakoty, kamenné mozaiky. Zajistíme položení jezírkové fólie a geotextilie.

3Kamenosochařství Havlíček,s.r.o.

NAŠE FIRMA BYLA ZALOŽENA A PŮSOBÍ V OBORU KAMENICTVÍ JIŽ OD ROKU 1912. Nabízíme výrobu, dodávku a montáže pomníků, obkladů, schodů, krbů a desek na kuchyňské linky a umyvadla.

4JH Jaroslav Holík - kamenické práce

Specializujeme se na poskytování kompletních kamenických prací, renovace kamene a teraca.

5Kamenictví u Krupičků v.o.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(8)
Dvořákova 681, Postoloprty Bezdlužná

Provádíme zpracování přírodního i umělého kamene. Dále nabízíme náhrobky i schody a parapety či kuchyňské i pultové desky včetně řezání i leštění zkamenělin.

6Jiří Klare

Specializujeme se na renovace přírodního kamene, opravy pomníků a hrobů, sekání písma včetně broušení i leštění.

7ISIS technic, spol. s r.o.

Provádíme opravy a broušení a pískování leštění i také chemické a parní průmyslové čištění schodů a dlažeb a obkladů fasád z přírodního i také umělého kamene.


Firmy v dalších lokalitách


Leštění kamene v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Leštění kamene najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.