Letní dovolená u moře Malajsie – Střední a Severní Čechy

Letní dovolená u moře v Malajsii je snem mnoha lidí. Oblast Střední a Severní Čechy nabízí skvělé možnosti pro ty, kteří touží po exotické dovolené plné slunce, palm a tyrkysově modrého moře.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1Invia.cz, a.s.90 poboček

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Hřebenech II…, Praha 4 Bezdlužná

Jsme cestovní agentura, která nabízí služby z oblasti cestovního ruchu. Nabízíme katalogové, first minute i last minute zájezdy k moři, jak letecky, autobusem, tak i vlastním autem. Eurovíkendy v nejkrásnějších městech světa např. Singapur, Londýn, Paříž, Miami a další. Vyberete si u nás…

2Nirvana Travel, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Roháčova 145, Praha 3 Bezdlužná

Specializujeme se na destinace Srí Lanka, Malajsie a Vietnam. Připravila pro vás mnoho variant okruhů a pobytů, tematicky i zájmově zaměřených, které nenabízí žádná jiná cestovní kancelář v ČR. Prioritou je individuální přání zákazníka a komplexnost podávaných informací.


Firmy v dalších lokalitách


Letní dovolená u moře Malajsie v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Malajsie je země s bohatou historií a kulturou, kterou můžete objevovat při procházkách po městech, jako je Kuala Lumpur nebo Georgetown. Kromě toho si můžete užít i nádherné pláže, jako je třeba Batu Ferringhi, kde si můžete užít vodní sporty, jako je windsurfing nebo kitesurfing. Pokud hledáte dovolenou plnou relaxace, můžete si zarezervovat pobyt v luxusním resortu, kde si užijete masáže, spa a další wellness služby. V Malajsii se také můžete setkat s mnoha druhy zvířat, jako jsou opice, sloni nebo dokonce i orangutani. Oblast Střední a Severní Čechy je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zažít nezapomenutelnou dovolenou plnou dobrodružství a relaxace.