Likvidace technologických celků – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada firem, které se specializují na likvidaci technologických celků. Tyto firmy disponují moderními technologiemi a vysoce kvalifikovanými pracovníky, kteří jsou schopni provést likvidaci jakéhokoliv technologického celku bezpečně a efektivně.

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1KOVOŠROT LORENZ, s.r.o.9 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(41)
Podnikatelská 553, Praha 9 – Běchovice Ověřená

Provozujeme kovošrot a autovrakoviště. V našem kovošrotu provádíme výkup kovů, svoz a zpracování kovového odpadu. Vykupujeme také autovraky, papír a plast. Dále se specializujeme na ekologickou likvidaci vozidel.

2CANNONEER group s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(64)
Mostecká 88/48, Horní Jiřetín Ověřená

Specializujeme se na demolice budov do výšky 68 m a likvidace technologických celků. Dále se zabýváme výkupem a zpracováním kovového odpadu. Mezi naše další služby patří ekologická likvidace transformátorů, přeprava těžkých břemen a kontejnerů, půjčovna strojů a jeřábnické práce.

3Korona s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Starokolínská 966, Kolín Bezdlužná Ověřená

Provozujeme kovobazar. Provádíme výkup kovového odpadu a výkup barevných kovů. Dále vykupujeme elektromotory, kabely, vyřazené spotřebiče (pračky, sporáky, bojlery atd.), výpočetní techniku a elektronářadí. Mezi naše další služby patří likvidace technologických celků.

4EKO Logistics, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tyršova 68, Týnec nad Labem

Výkup, zpracování nerezového šrotu, legovaných materiálů. Recyklace transformátorů, jiných odpadů z energetiky, elektrošrot.

5METALLICA s.r.o.

Nabízíme výkup kovových odpadů a likvidace ocelových technologií.

6KOVODEMONT CZECH, a.s. - Výkup kovů7 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Beranových 696, Praha 9 - Letňany Bezdlužná

POZOR, nejedná se o provozovnu pro výkup, ale o sídlo společnosti. Provozovny jsou uvedeny na našich webových stránkách www.kovodemont.cz. Specializujeme se na výkup kovů a zabýváme se komplexními službami v oblasti nakládání s odpady tzn. výkupem, zpracováním, tříděním. Vykupujeme kovošrot,…

7ROTTAMI, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(32)
Přátelství 1503/14b, Praha 10 - Uhříněves Bezdlužná

Vykupujeme za hotové železný šrot, elektrokabely silnoproudé i slaboproudé, barevné kovy, nerez, papír, lepenku, elektroodpad, tištěné spoje, součásti PC, elektroniky. Likvidace a odvoz druhotných surovin přímo od zákazníka. Přistavení, pronájem a odvoz kontejnerů na odpad. Výkup autokatalyzátorů.

8Kovošrot Zeman - likvidace železa a barevných kovů

Kovošrot, likvidace železných i barevných kovů, kabelů a elektrošrotu s podílem drahých kovů. Dále provádíme likvidace technologických celků-řezání kyslíkem, s následným výkupem vzniklého kovového odpadu.

9AW European Group s.r.o.

Mělnická 109, Pakoměřice
Otevřeno od 8:00

Výkup, třídění, úprava a také likvidaci barevných kovů, železného šrotu a hliníku. Dále provádíme likvidace a demontáže technologických celků.

10Metallplast - Recykling, spol. s r.o.4 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Riegrova 1918, Teplice Bezdlužná

Specializujeme se na kovošrot, kovové odpady a šrot. Třídění a úprava materiálu. Sběr a likvidace nebezpečných odpadů. Demontáže a odvoz ocelových konstrukcí, lodí, technologických celků, elektrozařízení. Výkup kovů, přistavení kontejnerů.


Firmy v dalších lokalitách


Likvidace technologických celků v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Likvidace technologických celků je velmi důležitá, protože může mít vliv na životní prostředí a zdraví lidí. Proto je nutné, aby byla prováděna odborně a s maximální péčí. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete řadu spolehlivých firem, které vám pomohou s likvidací vašeho technologického celku.