Lisování objemných krmiv – Střední a Severní Čechy

Lisování objemných krmiv je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi důležitou činností. Tento proces umožňuje vytvořit krmné směsi, které jsou vhodné pro různá zvířata.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Hrubeš Evžen

4.9
★★★★★
★★★★★
(59)
Pražská 273, Lišany Bezdlužná

Chovatelské potřeby pro psy. Krmiva pro domácí mazlíčky. Psí oblečky. Potravinové doplňky pro zvířata. Rozvoz krmiva do domu.

2Ing. Hynek Fous- ZAHRADNICTVÍ FOUS

4.7
★★★★★
★★★★★
(314)
Mladoboleslavská, Mělník Bezdlužná

Hlavním programem zahradnictví jsou letničky a balkónovky a sadba zeleniny i trvalky a skalničky. Dáel nabízíme jehličnany a listnaté keře a stromy, ovocné stromky, ale i hnojiva i zeminy. Specializujeme se na ryby a krmiva i filtrace a rostliny pro zahradní jezírka.

31.zemědělská a.s. Chorušice akciová společnost

4.4
★★★★★
★★★★★
(33)
Chorušice 118, Chorušice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost 1.zemědělská a.s. se zabývá rostlinnou, živočišnou i doplňkovou výrobou. V rostlinné výrobě pěstují obilniny, kukuřici, řepku, olejný len a pícniny. V živočišné výrobě chovají skot jak dojný tak mají i výkrm býků.

4BRAMEX - Jan Boušek1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(37)
5. května 785, Kostelec nad Labem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme brambory, semena a chovatelské potřeby. Nabízíme chemické přípravky a hnojiva na ovocné stromy, zeleninu, okrasné rostliny a dřeviny, napáječky, gritníky, hnízdní misky, kontrolní listy, barevná pláténka a papírové pásky.

5Veterinární klinika zelená liška - APEX-veterinární s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(778)
Za Zelenou liškou…, Praha 4 - Krč Bezdlužná

Jsme veterinární klinika zaměřená na malá zvířata, plazy a drobné savce. Provádíme prevenci, diagnostiku a léčbu za pomoci kvalitního vybavení (RTG, EKG, SONO, endoskopie, operační sál s inhalační anestézií, laboratoř). Prodáváme krmiva. Přijímáme platby kartou.

6Yoggies s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(22)
Evropská 677/150, Praha 6 Bezdlužná

Vyrábíme kvalitní a zdravá krmiva pro psy bez chemie. Nabízíme superprémiové i holistické granule, granule lisované za studena.

7FARMER, spol. s r.o.

2.4
★★★★★
★★★★★
(32)
Charvatce 13, Martiněves
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem chemikálií a listových hnojiv. Nabízíme pesticidy firem Agro Aliance, Agrovita, Arysta Agro, Basf, Bayer, Dow Agro a další. Dále v našem sortimentu naleznete pytlovaná průmyslová hnojiva, krmné směsi pro králíky, deratizační přípravky Tarin a substráty pro pokojové, balkonové a…


Firmy v dalších lokalitách


Lisování objemných krmiv v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Lisování se provádí za vysokého tlaku, což zaručuje vysokou kvalitu výsledného produktu. V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici mnoho specializovaných firem, které se věnují lisování objemných krmiv. Tyto firmy disponují moderní technologií a kvalifikovanými pracovníky, kteří zaručují vysokou kvalitu a spolehlivost výroby. Díky lisování objemných krmiv se zajišťuje zdravý a vyvážený příjem potravy pro zvířata, což má pozitivní vliv na jejich zdraví a výkonnost.