Literární výchova – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je známá svou bohatou literární historií a vzdělávacími institucemi, které se specializují na literární výchovu. Tato oblast je domovem mnoha talentovaných spisovatelů a básníků, kteří se stali ikonami literárního světa.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1Základní umělecká škola Kutná Hora1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Vladislavova 376/4, Kutná Hora Bezdlužná

Základní umělecká škola má zaměření na výuku hudebních, výtvarných, tanečních a literárně-dramatických oborů. Škola si klade za cíl pěstovat u mladé generace umělecké cítění, vychovávat je k lásce a porozumění hudebnímu, výtvarnému, tanečnímu i literárně dramatickému umění a k citlivému vnímání…

2Základní umělecká škola, Poděbrady, Školní 5561 pobočka

Hudební škola byla založena v roce 1953. V dnešní době má již škola cca 600 žáků a 30 učitelů. Současná ZUŠ sídlí v nově vybudované půdní vestavbě budovy ZŠ TGM, ulice Školní 556, ve třetím poschodí. Poskytuje odborné vzdělání v hudebním, tanečním, výtvarném a literárně dramatickém oboru. Hlavním…

3Základní umělecká škola B. M. Černohorského

Městská hudební škola v Nymburce byla založena v roce 1931. Prvních 147 žáků vstoupilo do školy 3. října 1931. Škola má odloučené pracoviště v Sadské.

4Základní umělecká škola Kralupy nad Vltavou, příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Riegrova 181/5, Kralupy nad Vltavou Bezdlužná

V ZUŠ Kralupy nad Vltavou vyučujeme všechny čtyři obory:hudební, literárně-dramatický, taneční a výtvarný. Učebny má škola na dvou místech.

5Základní umělecká škola, Praha 1

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Biskupská 1276, Praha 1 - Nové Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Na hudebním oboru jsou vyučovány předměty: přípravná hudební výchova, hudební nauka, klavír, housle, violoncello, kontrabas, háčková harfa, akordeon, elektrické klávesy, zobcová i příčná flétna, kytara, elektrická kytara, klarinet, trubka, pozoun, lesní roh, bicí nástroje a sólový i sborový zpěv.…

6ZUŠ Most, Moskevská

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Moskevská 13 , Most
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Základní umělecká škola s kapacitou 600 žáků se zaměřením na výuka tanečních, výtvarné a literárně-dramatické obory. Již deset let škola rozvíjí zahraniční spolupráci s německou Volkskunstschule v Oederanu.

7Základní škola, Řehlovice, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Jsme základní škola pro 60 žáků s družinou a také i jídelnou a naše škola vydává časopis Školní zvonek a vede hudební a literárně-dramatické a výtvarné kroužky a kroužky angličtiny.

8Základní umělecká škola, Železný Brod, Koberovská 589, příspěvková organizace1 pobočka

Provozujeme základní uměleckou školu pro 350 žáků se zaměřením na výuku hudebních, výtvarných a literárně dramatických oborů. Vyučujeme klavír, housle, violu, kytaru, flétnu, trombon, sólový a sborový zpěv.

9Základní umělecká škola, Praha 9, U Prosecké školy 92

Nabízíme vzdělávání v uměleckých předmětech a to v hudebním, tanečním, výtvarném a literárně dramatickém oboru. Výuka hudební (klávesy, dechy, smyčce, zpěv a kytara), výtvarné předměty (kresba, malba, plastika, fotografie), tanec (klasický, moderní, lidový tanec, irské tance) a literárně dramatická…

10Základní umělecká škola T. G. Masaryka Chomutov

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí T. G.…, Chomutov Bezdlužná

Základní umělecká škola pro 1050 žáků se zaměřením na výuku hudebních, výtvarných, tanečních a literárně dramatických oborů. Nabízí také kreativní školičku pro čtyřleté děti. V hodinách pracují s písničkami kreativním způsobem.


Firmy v dalších lokalitách


Literární výchova v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky vysoké úrovni vzdělání a kvalitním literárním programům se zde každý rok vychovávají noví talenti, kteří přinášejí do literárního světa svěží nápady a nové myšlenky. Pokud hledáte inspiraci pro své literární dílo, oblast Střední a Severní Čechy je ideálním místem pro vaši literární výchovu.