Lupénka – Střední a Severní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Soukromá kožní ambulance MB, s.r.o.- MUDr. Jiří Korda

4.1
★★★★★
★★★★★
(14)
náměstí Republiky…, Mladá Boleslav III Bezdlužná

Vyšetření a léčba kožních chorob dětí a dospělých - ekzémy, akné, lupénka a další. Vyšetření mateřských znamének dermatoskopem. Kosmetologické poradenství. Drobné kosmetické zákroky - odstranění lézí tekutým dusíkem, kauterem, chemický peeling.

2Kožní ambulance Čáslav s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Husova 128/2, Čáslav
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

MUDr. Vladimír Vacík je specializovaný kožní lékař, má složené 2 atestace z oboru dermatovenerologie a 33 let praxe. Dermatovenerologie - kožní, pohlavní choroby. V ambulanci se zabýváme celým spektrem kožních onemocnění - ekzém, lupenka, infekční virové, bakteriální a parazitární choroby, choroby…

3CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY A VITILIGA - Můj Člověk

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kateřinská 34, Praha 2 - Nové…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Centrum léčby lupénky a dalších kožních onemocnění Můj člověk. V naší kožní ordinaci Můj člověk poskytujeme léčbu kožních nemocí excimerovým laserem, který řeší léčbu nespecifických kožních nemocí jako jsou lupenka, ekzémy, ztráta pigmentů vitiligo, alopecie - ohraničená ztráta vlasů, akné,…

4MUDr. Eva Harapátová - Dermatovenerologická ambulance Praha 2

4.3
★★★★★
★★★★★
(35)
Kateřinská 1476/34, Praha 2 - Nové Město
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

MUDr. Eva Harapátová provozuje dermatovenerologickou ambulanci s léčbou kožních nemocí v budově Polikliniky MEDICOM Clinic - plastická chirurgie, laserová dermatologie, estetická medicína. Zajišťuji veškeré a komplexní vyšetření a ošetření kožních a pohlavních potíží nebo nemocí.

5Lymfoderma, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(7)
Senovážné náměstí…, Praha 1 - Nové Město Bezdlužná

Provozování dermatologického centra a poradny pro pigmentové névy. Provádím léčbu akutních i chronických kožních onemocnění jako jsou lupénka, akné, kopřivka, kožní nádory, chronická žilní insuficience, padání vlasů, kožní záněty, plísňová onemocnění či poruchy růstu nehtů včetně atopického ekzému.

6Eva Novotná, MUDr. - Kožní ordinace a pracoviště

Velká hradební 3385…, Ústí nad Labem…
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provozujeme kožní ordinaci. Poskytujeme diagnostickou a léčebnou péči v oboru dermatologie. Zaměřujeme se na mateřská znaménka, bradavice, ekzémy, akné, lupénku a jiné.

7Lüftschitzová Soňa, MUDr.

Provoz dermatovenerologické ordinace. Vyšetření a léčba kožních chorob dětí a dospělých - ekzémy, akné a lupénka. Zaměřujeme se na vyšetření mateřských znamének dermatoskopem. Kosmetologické poradenství. Drobné kosmetické zákroky - odstranění lézí tekutým dusíkem, kauterem a chemický peeling.

8BERGEROVÁ Yvonne, MUDr.

4.2
★★★★★
★★★★★
(131)
Mezibranská 1367/21, Praha 1 - Nové Město Bezdlužná

Provoz dermatovenerologické ambulance. Vyšetření a léčba kožních chorob dětí a dospělých - ekzémy, akné i lupenka. Zaměřujeme se na vyšetření mateřských znamének dermatoskopem. Kosmetologické poradenství. Drobné kosmetické zákroky - odstranění lézí tekutým dusíkem, kauterem i chemický peeling.

9FRANKL PHARMA s.r.o.

Zabýváme se prodejem přípravků pro léčbu lupénky a ekzémů.


Firmy v dalších lokalitách


Lupénka v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Lupénka najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.