Luštěniny, luskoviny – Střední a Severní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Agrochemický podnik Mstětice, a.s.3 pobočky

Poskytujeme komplexní služby ze zemědělského sektoru. Skladování tuhých a kapalných hnojiv, prodej pesticidů, poskytování aplikačních služeb, kombajnová sklizeň, sklizeň senáže, siláže, konzervace krmiv AG-BAG, služby zemědělské oblastní laboratoře a poradenství ve výživě a ochraně rostlin.

2AGRO Poříčí spol. s.r.o.

Spojovací 347, Poříčí nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se rostlinnou a živočišnou výrobou.

3ASTUR Straškov, a.s.

4.1
★★★★★
★★★★★
(9)
Straškov 103, Straškov-Vodochody Bezdlužná

Zaměřujeme se na rostlinnou výrobu a prodej živých zvířat. Pěstujeme obiloviny, cukrovku, luštěniny, olejniny a pícniny a provádíme s tím související činnosti (obhospodaření půdy,...). Dále se zabýváme výrobou krmných směsí a šrotu. Služby v rámci rostlinné výroby - ochrana, výživa, sklizňové práce…

4Družstvo KLUK Dušníky

4.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Dušníky 127, Dušníky Bezdlužná

Zabýváme se pěstováním obilovin k potravinářským a krmným účelům či pěstujeme luštěniny, olejniny i pícniny a cukrovku. Dále nabízíme velkoobchodní i maloobchodní prodej ovoce.

5ELES CEREALIS s.r.o.

ELES CEREALIS s.r.o., se sídlem Tuchonínská 760, 273 51, Unhošť, v okrese Kladno a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 264434, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: výroba, obchod a služby…

6Lipert Pavel

Prodávám biopotraviny, luštěniny, obiloviny a jiné potraviny.


Firmy v dalších lokalitách


Luštěniny, luskoviny v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Luštěniny, luskoviny najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.