Luštěniny, luskoviny – Střední a Severní Čechy

Luskoviny jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi oblíbené. Tyto plody jsou bohaté na bílkoviny, vlákninu a minerály, což z nich dělá skvělou volbu pro každého, kdo se snaží o zdravý životní styl.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Poskytujeme komplexní služby ze zemědělského sektoru. Skladování tuhých a kapalných hnojiv, prodej pesticidů, poskytování aplikačních služeb, kombajnová sklizeň, sklizeň senáže, siláže, konzervace krmiv AG-BAG, služby zemědělské oblastní laboratoře a poradenství ve výživě a ochraně rostlin.

Poslat poptávku 326 929 344

Zaměřujeme se na rostlinnou výrobu a prodej živých zvířat. Pěstujeme obiloviny, cukrovku, luštěniny, olejniny a pícniny a provádíme s tím související činnosti (obhospodaření půdy,...). Dále se zabýváme výrobou krmných směsí a šrotu. Služby v rámci rostlinné výroby - ochrana, výživa, sklizňové práce…

Poslat poptávku obili.cz 416 871 141

Zabýváme se pěstováním obilovin k potravinářským a krmným účelům či pěstujeme luštěniny, olejniny i pícniny a cukrovku. Dále nabízíme velkoobchodní i maloobchodní prodej ovoce.

Poslat poptávku rubes.cz 604 345 242

ELES CEREALIS s.r.o., se sídlem Tuchonínská 760, 273 51, Unhošť, v okrese Kladno a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 264434, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: výroba, obchod a služby…

Poslat poptávku elescerealis.cz 733 529 600

Luštěniny, luskoviny v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Mezi nejpopulárnější luskoviny patří fazole, hrách, čočka a sója. Tyto plody jsou skvělým zdrojem energie a pomáhají udržovat zdravou hladinu cukru v krvi. Pokud hledáte zdravou a chutnou alternativu k masu, luskoviny jsou tou správnou volbou. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho restaurací a obchodů, které nabízejí širokou škálu jídel a produktů z luskovin.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.