Magnetická barva na zeď, stěnu – Střední a Severní Čechy

Magnetická barva na zeď je skvělým řešením pro všechny, kteří chtějí vytvořit originální a praktickou stěnu. Tato barva umožňuje přichytit na stěnu různé magnetické předměty, jako jsou obrázky, poznámky, plány a další.

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1OC KVARTET s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(556)
Debřská 1000, Kosmonosy
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem kamen a kotlů, spojovacího materiálu, pletiva, nářadí. Nabízíme barvy, pracovní pomůcky, kuchyňské a domácí potřeby, sklo a porcelán.

2Bubeníčková Andrea - Stavebniny Špáňa

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Chrášťany 76, Chrášťany Bezdlužná

Prodáváme stavební materiál.

31.Nejlevnější Barvy.CZ s.r.o.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(458)
Nuselská 867/88, Praha 4 - Michle
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provozujeme největší e-shop, který se zabývá prodejem barev a laků. Náš sortiment můžete nakoupit i v kamenné prodejně na Praze 4. Dále také mícháme barvy a omítky. V našem obchodě naleznete nepřeberné množství výrobců a značek všech barev a laků.

4Kapitán Praha s.r.o. - Malíři pokojů

3.4
★★★★★
★★★★★
(30)
K Žižkovu 809/7, Praha 9 - Vysočany

Firma Kapitán Praha sdružuje na 30 řemeslníků z různých oborů. Pracují u nás malíři pokojů, lakýrníci, ale i zedníci, štukatéři, tapetáři a truhláři – ti všichni jsou připraveni poradit si i s vašimi nejnáročnějšími nápady. Krmě malířských prací provádíme nátěry fasád, lakování oken a dveří,…

5Brejcha Rostislav

Provádí rekonstrukce a výstavbu zděných a dřevěných rodinných domů. Dále dodávají základové desky, hrubé stavby i střešní konstrukce na klíč. Dále nabízí také pokládání dlažby a koberců, montáž suché, laminátové, plovoucí, PVC podlahy, malířské a sádrokartonářské práce.

6Vlček Vladimír - Stavebně řemeslné práce

Provádíme malířské a natěračské práce i drobné zednické práce a opravy či rekonstrukce koupelen a instalatérskou činnost. Dále také prodáváme interiérové, exteriérové i fasádní barvy, laky a stavební lepidla, hmoty či chemie. V našem sortimentu jsou i kyseliny, louhy i čistící a malířské potřeby.

7UNICOL a.s.

3.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Spořická 5416, Chomutov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme cihly, tvárnice, malty, polystyren, sádrokartony, tepelné izolace, hydroizolace, střešní okna a krytiny, fasádní a interierové barvy. Prodáváme pletivo, minerální podhledy, betonové bloky, zateplení, kari sítě, zárubně, spojovací materiál.

8KABA Centrum - Ivana Balínová

4.7
★★★★★
★★★★★
(40)
U Přehrady 4596/42a, Jablonec nad Nisou
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Specializujeme se na vinylové, vliesové a papírové tapety a další dekorace na zeď. V kamenném obchodě můžete osobně shlédnout katalogy, případně si je i zapůjčit. Dále nabízíme pomoc v oblasti návrhu a realizace interiérů díky profesionálním dovednostem našeho tapetového centra.

9AZ BARVY s.r.o.

Prodej nátěrových hmot. Provádění malířských a lakýrnických prací, dekorační techniky, zednických prací, zateplování budov, rekonstrukcí, tapetování. Tónování, interiérové i fasádní barvy na počkání. Nabízíme i malířské potřeby, laky, mořidla, lazury, olejové, syntetické, nitrocelulózové,…

10Fork František

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Šafaříkova 2769, Chomutov Bezdlužná

Provádí kvalitně veškeré malířské práce, a to: byty, kanceláře, prostory škol, úřady, haly, průmyslové prostory, hotely a restaurace. Nátěry radiátorů, dveří, zárubní, plotů a jiných interiérových i exteriérových komponentů. také i drobné zednické práce pro nejsou překážkou.


Firmy v dalších lokalitách


Magnetická barva na zeď, stěnu v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je tato barva stále více populární, protože umožňuje vytvořit praktickou a zároveň estetickou stěnu. Magnetická barva na zeď je k dispozici v různých barvách, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe zapadne do vašeho interiéru. Pokud hledáte jednoduchý a efektivní způsob, jak vylepšit svůj domov, magnetická barva na zeď je skvělou volbou.