Maloobchod rostlin – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 142 nalezených Filtry

1Sady spol. s.r.o. Bílé Podolí

4.6
★★★★★
★★★★★
(121)
Bílé Podolí 73, Bílé Podolí
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Hospodaříme na jižních svazích Železných hor, kde ovocnářství má letitou tradici. Jsme jedním z mála pěstitelů, který může svým zákazníkům nabídnout konzumní ovoce v kvalitě odpovídající požadavkům kojenecké výživy s minimálním obsahem reziduí pesticidů.

2Šálek Stanislav - Chemicor1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(10)
Obrubce 66, Dolní Bousov Bezdlužná

Velkoobchod, maloobchod zahrádkářských potřeb. Nabízíme kompletní sortiment přípravků na ochranu a výživu rostlin, substráty, hnojiva, rodenticidy, netkané textilie, geotextilie, postřikovače, nářadí, květináče, travní směsi, okrasné dřeviny. Prodáváme bazénovou chemii a ochranné nátěry Lignofix.

3Albaflor - jahodárna Čelákovice, Sedlčánky

4.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Ke Křížku 1, Čelákovice -…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zahradnictví Albaflor - Jahodárna Sedlčánky nabízí prodej a samosběr jahod. Specializujeme se na pěstováním jahod, velkoobchodní i maloobchodní prodej jahod. Vyrábíme, dodáváme a prodáváme palivové dříví včetně dopravy.

4Petr Jelínek- Zahradnictví

4.6
★★★★★
★★★★★
(628)
Fr. Šafaříka 617, Veltrusy
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Maloobchod a velkoobchod. Prodáváme okrasné dřeviny, listnaté i jehličnaté stromy a keře z vlastní okrasné školky v kontejnerech i z volné půdy. Specializujeme se na stromy XXL velikostí a tvarované živé ploty. V zahradnickém centru nabízíme vzrostlé stromy, okrasné keře, keře na živé ploty,…

5Družstvo KLUK Dušníky

Zabýváme se pěstováním obilovin k potravinářským a krmným účelům či pěstujeme luštěniny, olejniny i pícniny a cukrovku. Dále nabízíme velkoobchodní i maloobchodní prodej ovoce.

6Květiny SINCO s.r.o. (pobočka Praha 8-Kobylisy)1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(56)
U třešňovky 451/4, Praha 8-Kobylisy Bezdlužná

Nabídka velkoobchodního i maloobchodního prodeje květin. Stálá nabídka pokojových i venkovních rostlin. Dále prodej květináčů, kontejnerů a závěsných květináčů, nářadí, hnojiv a substrátů, fólií či textilií a ostatních profesionálních i hobby zahradnických potřeb.

7OSEVA ZZN s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(52)
Poděbradova 578, Louny Bezdlužná

Nabídka poradenské činnosti a to v oblasti zemědělství a děláme výrobu a také i velkoobchodní a maloobchodní prodej certifikovaného osiva.

8BRANDTL, s.r.o. - Fajnzviratka.cz, krmiva a chovatelské potřeby AKVA ZOO7 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Medlovská 356/4, Praha 9 - Dolní… Bezdlužná

Firma s dlouholetou tradicí v oboru krmiv a chovatelských potřeb. Na trhu působíme již od roku 1994. V průběhu těchto let jsme se rozrostli na síť 15 maloobchodních prodejen po celé České republice. V prodejnách naleznete široký výběr krmiv a chovatelských potřeb pro psy, kočky, ptáky, hlodavce,…

9Zemědělsko obchodní družstvo Starosedlský Hrádek1 pobočka

Starosedlský Hrádek…, Starosedlský Hrádek
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zemědělsko obchodní družstvo Starosedlský Hrádek, se sídlem Starosedlský Hrádek 6, 262 72, Starosedlský Hrádek, v okrese Příbram a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. DrXCVII 1785, Městský soud v Praze. Právní forma Družstvo. Založení v roce 1953. Pracuje u nás 50 - 99…

10Agrobech, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bechlín 288, Bechlín
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Agrobech, s.r.o., se sídlem Bechlín 288, 411 86, Bechlín, v okrese Litoměřice a v kraji Ústecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 33192, Krajský soud v Ústí nad Labem. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1952. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…


Firmy v dalších lokalitách


Maloobchod rostlin v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Maloobchod rostlin najdete 142 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 128 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 43 firem v regionu Střední a Severní Čechy.