Maloobchod rostlin – Střední a Severní Čechy

Maloobchod s rostlinami v oblasti Střední a Severní Čechy je oblíbeným zdrojem pro zahradníky a milovníky květin. Nabízí širokou škálu rostlin, jako jsou okrasné keře, květiny, stromy a zelenina.

1–10 firem z 138 nalezených Filtry

1Nutrade s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Ke dvoru 779/8, Praha 6 – Vokovice Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme technické poradenství a distribuci surovin pro potravinářský průmysl. Nabízíme vitamíny, minerály, aromata, sladidla, proteiny, konopné extrakty a mnoho dalšího. Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních a zdravotně nezávadných surovin.

2Sady spol. s.r.o. Bílé Podolí

4.6
★★★★★
★★★★★
(152)
Bílé Podolí 73, Bílé Podolí
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Hospodaříme na jižních svazích Železných hor, kde ovocnářství má letitou tradici. Jsme jedním z mála pěstitelů, který může svým zákazníkům nabídnout konzumní ovoce v kvalitě odpovídající požadavkům kojenecké výživy s minimálním obsahem reziduí pesticidů.

3Chemicor - Patrik Kaleja

4.7
★★★★★
★★★★★
(128)
Obrubce 66, Dolní Bousov Bezdlužná

Velkoobchod, maloobchod zahrádkářských potřeb. Nabízíme kompletní sortiment přípravků na ochranu a výživu rostlin, substráty, hnojiva, rodenticidy, netkané textilie, geotextilie, postřikovače, nářadí, květináče, travní směsi, okrasné dřeviny. Prodáváme bazénovou chemii a ochranné nátěry Lignofix.

4Albaflor - jahodárna Čelákovice, Sedlčánky

4.5
★★★★★
★★★★★
(250)
Ke Křížku 1, Čelákovice -…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zahradnictví Albaflor - Jahodárna Sedlčánky nabízí prodej a samosběr jahod. Specializujeme se na pěstováním jahod, velkoobchodní i maloobchodní prodej jahod. Vyrábíme, dodáváme a prodáváme palivové dříví včetně dopravy.

5Petr Jelínek- Zahradnictví

4.6
★★★★★
★★★★★
(950)
Fr. Šafaříka 617, Veltrusy
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Maloobchod a velkoobchod. Prodáváme okrasné dřeviny, listnaté i jehličnaté stromy a keře z vlastní okrasné školky v kontejnerech i z volné půdy. Specializujeme se na stromy XXL velikostí a tvarované živé ploty. V zahradnickém centru nabízíme vzrostlé stromy, okrasné keře, keře na živé ploty,…

6Družstvo KLUK Dušníky

4.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Dušníky 127, Dušníky Bezdlužná

Zabýváme se pěstováním obilovin k potravinářským a krmným účelům či pěstujeme luštěniny, olejniny i pícniny a cukrovku. Dále nabízíme velkoobchodní i maloobchodní prodej ovoce.

7Květiny SINCO s.r.o. (pobočka Praha 8-Kobylisy)1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
U třešňovky 451/4, Praha 8-Kobylisy Bezdlužná

Nabídka velkoobchodního i maloobchodního prodeje květin. Stálá nabídka pokojových i venkovních rostlin. Dále prodej květináčů, kontejnerů a závěsných květináčů, nářadí, hnojiv a substrátů, fólií či textilií a ostatních profesionálních i hobby zahradnických potřeb.

8OSEVA ZZN s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(75)
Poděbradova 578, Louny Bezdlužná

Nabídka poradenské činnosti a to v oblasti zemědělství a děláme výrobu a také i velkoobchodní a maloobchodní prodej certifikovaného osiva.

9BRANDTL, s.r.o. - Fajnzviratka.cz, krmiva a chovatelské potřeby AKVA ZOO7 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Medlovská 356/4, Praha 9 - Dolní… Bezdlužná

Firma s dlouholetou tradicí v oboru krmiv a chovatelských potřeb. Na trhu působíme již od roku 1994. V průběhu těchto let jsme se rozrostli na síť 15 maloobchodních prodejen po celé České republice. V prodejnách naleznete široký výběr krmiv a chovatelských potřeb pro psy, kočky, ptáky, hlodavce,…

10Zemědělsko obchodní družstvo Starosedlský Hrádek1 pobočka

Starosedlský Hrádek…, Starosedlský Hrádek
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zemědělsko obchodní družstvo Starosedlský Hrádek, se sídlem Starosedlský Hrádek 6, 262 72, Starosedlský Hrádek, v okrese Příbram a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. DrXCVII 1785, Městský soud v Praze. Právní forma Družstvo. Založení v roce 1953. Pracuje u nás 50 - 99…


Firmy v dalších lokalitách


Maloobchod rostlin v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho maloobchodů s rostlinami, které se specializují na různé druhy rostlin a nabízejí kvalitní produkty za přijatelné ceny. Tyto maloobchody mají také odborné poradce, kteří vám pomohou vybrat ty nejlepší rostliny pro vaši zahradu. Pokud hledáte kvalitní rostliny v oblasti Střední a Severní Čechy, navštivte některý z místních maloobchodů s rostlinami a užijte si krásu přírody ve vaší zahradě.