Maloobchod střech – Střední a Severní Čechy

Maloobchod střech v oblasti Střední a Severní Čechy je oblast, která se v poslední době stala velmi populární. Lidé hledají kvalitní střechy, které budou chránit jejich domy před nepříznivými povětrnostními podmínkami.

1–10 firem z 117 nalezených Filtry

1PLATON, spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Rumburská 674, Šluknov
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Jsme český výrobce střešních systémů. Vyrábíme pro vás sněhové zachytávače, komínové lávky, hromosvodové doplňky, držáky k solárním a fotovoltaickým panelům, odvětrávací a klempířské prvky a mnoho dalšího. Mezi naše další služby patří rekonstrukce střech.

2Stavebniny Sedlmaier s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(86)
Zápská 1862, Brandýs nad Labem… Bezdlužná

Zabýváme se maloobchodním a velkoobchodním prodejem stavebního materiálu. Nabízíme zdící materiály, omítky, štuky, tepelné izolace a střešní okna. Dále u nás naleznete komínové systémy, dlažby a tvarovky značek Ytong, Porotherm, Knauf, Velux, Schiedel, Rockwool a Best.

3TPS-GROUP, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykova 234, Hořovice
Dnes už má zavřeno

Velko i maloobchod stavebnin. Nabízíme sádrokarton Rigips, Knauf, maltové směsi Weber, zateplení fasád Weber Terranova, střešní krytiny Bramac, KM Beta, tepelné izolace Ursa, zámkové dlažby BEST. Dovoz materiálu včetně složení, auto 6t s hydraulickou rukou.

4Fiedler Zdeněk - okapové systémy

4.7
★★★★★
★★★★★
(55)
Palackého 306, Kladno Bezdlužná

Klempířské a pokrývačské práce - velkoobchod a maloobchod. Zabýváme se realizací, opravami a rekonstrukcí všech střech. Výroba a montáž klempířských prvků z materiálu: pozink, měď, titanzinek, hliník a rheinzink. Oplechování komínů, říms, atik, parapetů a lemování zdi. Prodej kompletního okapového…

5MONTAKO s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(245)
Vodárenská 732, Kralupy nad Vltavou… Bezdlužná

Provádíme zateplení budov, kompletní rekonstrukce panelových domů včetně zajištění projektu, izolace střech, stavební práce na klíč, prodáváme certifikovaný zateplovací systém VISCO, provádíme energetické audity, zpracování projektů zelená úsporám. Provozujeme velkoobchod i maloobchod se stavebním…

6Střechy Šanda, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Žižkovo údolí 88/22, Bílina Bezdlužná

Dovolte, abychom Vám představili firmu Střechy Šanda s.r.o., z Bíliny, která se v oblasti celé České republiky zabývá kompletní rekonstrukcí a opravami střech, prodejem kompletního sortimentu a materiálu pro pokrývače a klempíře. Dále provádíme veškeré stavební práce týkající se stavby domu.…

7MPS SEMILY

4.2
★★★★★
★★★★★
(19)
Jatecká 387, Semily
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod i maloobchod střešními krytinami, materiály pro střechy a materiály pro izolace staveb. Mezi naše služby patří také poradenství v oblasti střech a také odborné školení pro pokrývače, tesaře a klempíře.

8ARTIS A, a.s.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Ve Slatinách 1, Liberec XVI-Nový… Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod a specializovaný maloobchod s disperzními bílými a probarvenými omítkami dle přání zákazníka. Dále prodáváme nátěrové hmoty, barvy, penetrace, zateplovací systémy a mnoho dalšího.

9MPS střechy s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(19)
Jatecká 387, Semily
Otevřeno do 11:00
Bezdlužná

Nabídka velkoobchodního i maloobchodního prodeje materiálů pro opravy střech. Provádíme kalkulace a odvozy materiálu či odborné pokládky krytin. U nás zakoupíte střešní krytiny a okna, okapové a komínové systémy i podstřešní fólie a tepelné izolace, řezivo a solární systémy.

10Profi Bohemia, s.r.o. - zateplovací a fasádní systémy3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jiřího ze Vtelna…, Praha 9 – Horní…
Dnes už má zavřeno

PROFI BOHEMIA – profesionální služby na míru, prodej zateplovacích systémů, omítkových a maltových směsí, litých potěrů, betonů a materiálů pro povrchové úpravy, spojovací materiály. Velkoobchodní a maloobchodní prodej produktů pro stavbu a rekonstrukce, míchací a tónovací centrum, Color studio –…


Firmy v dalších lokalitách


Maloobchod střech v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho společností, které nabízejí střešní krytiny a další stavební materiály pro střechy. Tyto společnosti se snaží nabízet nejlepší kvalitu za přijatelnou cenu. Pokud hledáte kvalitní střechy v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se obrátit na některou z těchto společností. Ty vám nabídnou široký výběr střešních krytin a dalších stavebních materiálů, které vám pomohou vytvořit dokonalou střechu pro váš dům.