Masážní kameny – Střední a Severní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1J. W. spol. s r.o.

Mrač 73, Mrač Bezdlužná

Největší vzorková prodejna koupelen v oblasti. Připravili jsme pro Vás více jak 50 vzorových koupelen. Prodáváme dlažbu a obklady do interiéru i exteriéru. Stavební chemie Ceresit, koupelnové doplňky, umyvadla, vany, sprchové kouty, lepidla, spárovací hmoty, lišty, izolační hmoty, silikony,…

2KERAMIKA - NEJ s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(47)
28. října 166, Kladno
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Společnost Keramika - NEJ s r.o se sídlem v Kladně Vám nabízí kompletní sortiment vybavení a doplňků pro koupelny. Specializujeme se především na velkoobchodní a maloobchodní prodej obkladů a dlažeb koupelen, kuchyní, balkónů i teras. Obklady a dlažby nabízíme ve všech cenových kategoriích a v…

3Porcelanosa Grupo cz, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Bělohorská 153/263, Praha 6
Otevřeno od 9:00

Autorizovaná koupelnová studia specializované na luxusní koupelny. Kompletní sortiment prestižní zn. PORCELANOSA Grupo. Prodáváme vše vybavení pro koupelny, dlažby, obklady, sanitární keramika, baterie, vany, vířivky, sauny, sprchové kouty, nábytek.

4SUMERU COMPANY s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(10)
Anglická 388/1, Praha 2-Vinohrady
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Prodej finských mastkových krbových kamen. Nabízíme akumulační krbová kamny z mastku a kachlové krby či ekologické krby a dlažbu z mastkového kamene. Dodáváme masážní kameny, saunové a gurmánské doplňky i svícny a chladící nádoby z mastku.


Firmy v dalších lokalitách


Masážní kameny v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Masážní kameny najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.