Masážní míčky – Střední a Severní Čechy

Masážní míčky jsou skvělým pomocníkem při relaxaci a uvolnění svalů. V oblasti Střední a Severní Čechy jsou velmi oblíbené a často používané při masážích.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1CELESTE PRAGUE, spol. s r.o.

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Mikulova 1594/4, Praha 4 - Chodov Bezdlužná

Rehabilitační míče a potřeby dovážíme ze zemí EU. Velké míče, např. Gymnastik Ball Maxafe i Standard, oválné Eggball, sedací podložky Activa Disc a Fit Sit dovážíme přímo od italského výrobce Ledragomma. V našem sortimentu najdete i křesílka pro děti, zvířátka na skákání, masážní hmoty, posilovací…

2SCT Trnovany, s.r.o. - Sportcentrum, víceúčelová sportovní hala

4.7
★★★★★
★★★★★
(214)
Emilie Dvořákové…, Teplice
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

V areálu rodinného sportoviště se nachází čtyři badmintonové kurty, víceúčelová hala vhodná na veškeré sálové sporty, hala na stolní tenis. Občerstvit se můžete na baru se zastřešenou terasou a pódiem. Možnost objednávky masáží.

3LEPOVÁ Michaela- FIGURE STUDIO

4.8
★★★★★
★★★★★
(41)
Polská 1673, Praha 2 -Vinohrady Bezdlužná

Přístroje Vacu Shape pro chůzi v podtlaku pro odbourání celulitidy, rekondiční cvičební stoly, solária, masážní přístroje.

4SPORTOVNÍ HALA MOST, a.s.5 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
tř. Budovatelů 112/7, Most
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozují sportovní halu. K dispozici je velká nebo malá sportovní hala pro míčové hry s tribunou, velkoplošnou obrazovkou a klimatizací i boxerský ring, gymnastický sál, sál pro šerm, stolní tenis, posilovna a sauna. Možnost jednorázového či pravidelného pronájmu sportovišť a hal.

5Petra Vondráčková - Sportcentrum Trnovany (Ústí nad Labem)2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(214)
Emilie Dvořákové…, Teplice
Otevřeno od 10:00

Již od roku 2008, kdy byl zahájen provoz víceúčelové sportovní haly, tu jsme pro Vás. Nabízíme sporty jako badminton, plážový volejbal a stolní tenis. Dále Vás rádi obsloužíme v naší příjemné restauraci. Nebo v rámci regenerace po sportu můžete využít možnost masáže.

6REHAKLUB - Centrum zdraví a sportu pro celou rodinu2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(99)
Legionářů 514/62, Praha 8 - Ďáblice
Otevřeno od 8:00

Poskytneme vám místo pro sport i relaxaci. V objektu se nachází plavecký bazén, sauna, místnost pro fyzioterapii a masáže a sál na cvičení. Nabízíme plavání rodičů s dětmi od 6 měsíců, plavání kojenců, relaxační a rehabilitační služby a saunu pro kojence a batolata.

7REHAKLUB - Centrum zdraví a sportu pro celou rodinu (Praha město)2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(99)
Legionářů 514/62, Praha 8 - Ďáblice
Otevřeno od 8:00

Objekt bezbariérového REHAKLUBU se nachází v dolní části starých Ďáblic. Nabízíme plavání rodičů s dětmi od 6 měsíců, plavání kojenců, výtvarné aktivity, cvičení pro děti a rodinné plavání bez instruktora, relaxační a rehabilitační služby, sauna pro kojence a batolata. V sortimentu našich služeb…

8Lencová Iva - Wacl

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Horská 296, Litvínov-Chudeřín Bezdlužná

Specializujeme se na aerobik a masáže.Dále poskytujeme cvičení na velkých míčích či osobního trenéra a sportovní akce.

9Oppitzová Irena

Cvičení pro ženy pro krásu,zdraví, fyzickou i psychickou kondici, cvičení Pěti Tibeťanů, Body and Mind, a cvičení Ludmily Mojžíšové. Astrologie, harmonizace čaker, reflexní terapie, míčkování, baňkování, výživové poradenství, Diochi, speciální ošetření pro ženy v menopauze, rekondiční masáže,…


Firmy v dalších lokalitách


Masážní míčky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tyto míčky jsou ideální pro masáž celého těla, ale také se hodí k cílenému uvolnění napjatých svalů. Díky svému malému rozměru jsou velmi praktické a snadno přenosné. Masážní míčky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou velmi odolné. Pokud hledáte efektivní způsob, jak uvolnit své svaly a zlepšit své zdraví, masážní míčky jsou tou správnou volbou. Vyzkoušejte je i vy a uvidíte, jak se budete cítit lépe.