Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Naše produkty podporují zdravotní péči tím, že usnadňují práci zdravotnickým pracovníkům. V oblasti intenzivní péče vyrábíme lůžka a zařízení, která zvyšují efektivitu a komfort pacientů. Zajišťujeme kvalitní služby a výrobky pro různá odvětví zdravotnictví.
Nábytek Litera se specializuje na zakázkovou výrobu kvalitního nábytku z lamina. Odborně tvoříme individuální návrhy a poskytujeme kompletní servis od realizace po montáž. Naší nejvyšší prioritou je spokojenost zákazníka.
Nábytek vyrábíme na zakázku podle přání zákazníků, s možností širokého výběru materiálů a barev. Postaráme se o vlastní dopravu po celé ČR, a máme zastoupení v mnoha městech. Naši zákazníci mohou využít poradenství pro výběr správného nábytku.
Nabízíme široký sortiment zahradní techniky, bazénů a vybavení do dílny. V našem e-shopu naleznete produkty pro zahradní práci, relaxaci a péči o domácnost.
Zajišťujeme širokou nabídku nábytku pro každý interiér. Nabízíme kvalitní sedací soupravy, postele, šatní skříně, komody a kuchyňské linky. K dispozici je nábytek skladem k okamžitému odběru. Poskytujeme také odborné poradenství a možnost nákupu na splátky.
Specializujeme se na prodej a montáž nábytku, včetně návrhů interiérů a doručení. Naše široká nabídka zahrnuje kuchyňský nábytek, kancelářské vybavení a další produkty podle vašich představ.
Prodáváme vybavení do dětských postýlek.
Prodáváme vše pro zdravý spánek. Provozujeme kamennou prodejnu i e-shop.
Specializujeme se na prodej značkových zdravotních matrací, postelí a dalších doplňků.
Nabízíme široký výběr nábytku a domácích potřeb za vždy nízké ceny. Inspirujeme naše zákazníky k vytvoření domova jejich snů pomocí našeho sortimentu pro ložnice, koupelny, obývací pokoje a další. Zajišťujeme také skvělé B2B nabídky pro podnikatele.
Na portálu Idatabaze.cz v oboru Matrace 80x200 cm najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Kladno.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.