Měření sil – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho firem a organizací, které se zabývají měřením sil. Tento proces je klíčový pro mnoho průmyslových odvětví, jako je například automobilový průmysl, letectví, stavebnictví a mnoho dalších.

1–10 firem z 295 nalezených Filtry

1NOACK ČR, spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Bucharova 2657/12, Praha 13 – Stodůlky Bezdlužná Ověřená

Působíme jako vyhledávaný dodavatel krmiv, krmných směsí a krmných aditiv. Nabízíme kvalitní produkty pro veterinární a potravinářskou diagnostiku – kontrola hygieny potravin, detekce kontaminantů potravin atd.

2ROMAn s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Domkovská 2374/17, Praha 9 – Horní…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na odhlučnění. Zaměřujeme se na realizace silničních protihlukových panelů, průmyslové odhlučnění, odhlučnění tepelných čerpadel a odhlučnění jednotek na střechách. Kontaktujte nás! Pomůžeme vám vyřešit vaše potíže s nadměrným hlukem.

3MONTCAR HLUBOŠ, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(35)
Hluboš 16, Hluboš Bezdlužná

Naše firma se zabývá oprava silničních vozidel. Máme autoservis a pneuservis. Nabízíme klempířské práce, karosářské práce, výměnu čelních skel. Dále půjčujeme auta, máme autolakovnu a opravujeme rally auta.

4PAM, spol. s.r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Jarově 2424/2, Praha 3 -Žižkov

Zabýváme se elektroinstalacemi v obchodních i průmyslových prostorech a budovách. Do oblasti naši činnosti spadají i kompletní elektroinstalační práce na rodinných domcích. Nabízíme služby v oboru elektroinstalace, rekonstrukce, revizí, hromosvodů, MaR i kompletní projekce rozvodu elektroinstalací…

5SOMET CZ, s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Bílinská 915, Bílina
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naším oborem je výroba a prodejem měřidel jako jsou digitální posuvné měřítko, posuvky, šuplery, výškoměry, dutinoměry, subita, mikrometry, ocelová měřítka, strojní vodováhy, svinovací metry, mikroskopy, lupy, kalibry, základní měrky, úhloměry, úhelníky, délková měřidla SGM Schut, měřidla tloušťky…

6Technická správa města Loun s.r.o.2 pobočky

3.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Poděbradova 2384, Louny Bezdlužná

Poskytujeme správu technických služeb, zimní údržby, blokového čištění místních komunikací, dopravního značení, měření míry zhutnění podkladu.Dále spravujeme městské koupaliště a saunu, plaveckou halu.Pohřební služba a správa hřbitovů.

7Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(24)
Souběžná 2349/7, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Zajišťujeme veřejně prospěšné služby jako je údržba komunikací a dopravní značení, čištění a úklid veřejných ploch, provoz a údržba veřejného osvětlení, služby v oboru dopravy drobného zboží a kolových nakladačů, povolování: Stavby a opravy komunikací, pokládky asfaltobetonových směsí, různé typy…

8VAO s.r.o.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Klihová stezka 67, Liberec XVI-Nový… Bezdlužná

Specializujeme se na odvodnění a stavbu mostů. Dále se zaměřujeme na vybavení silničních a dálničních mostů jako jsou třeba zádržné systémy a protihlukové stěny. Provádíme jádrové vrtání, lepení kotev a kotevních přípravků. Zajistíme i dodávku a montáž svodidel, realizace zábradlí a

9ELKAPO - Poláček Michal

Mezi naše hlavní služby patří elektromontážní a elektroinstalační práce včetně revizí. Zabýváme se silnoproudem i slaboproudem, montáží hromosvodů, revize termokamerou i strukturované kabeláže.

10VAO s.r.o. (Praha)1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Klihová stezka 67, Liberec XVI-Nový… Bezdlužná

Specializujeme se na odvodnění mostů. Dále se zaměřujeme na vybavení silničních a dálničních mostů jako jsou třeba zádržné systémy a protihlukové stěny. Provádíme jádrové vrtání, lepení kotev a kotevních přípravků. Zajistíme i dodávku a montáž svodidel, zábradlí.


Firmy v dalších lokalitách


Měření sil v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Měření sil je nezbytné pro zajištění bezpečnosti a spolehlivosti výrobků a zařízení.

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho specialistů, kteří mají dlouholeté zkušenosti s měřením sil. Tyto odborníky lze najít v různých firmách, které se specializují na měření sil a poskytují širokou škálu služeb v této oblasti. Tyto firmy nabízejí nejen měření sil, ale také kalibraci a ověřování měřicích zařízení.

Měření sil je proces, který vyžaduje nejen odborné znalosti, ale také moderní technologie a zařízení. V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho firem, které investují do moderních technologií a zařízení, aby mohly poskytovat nejlepší služby v oblasti měření sil. Tyto firmy také spolupracují s výrobci měřicích zařízení, aby mohly nabízet nejnovější technologie a zařízení svým zákazníkům.

Měření sil je klíčový proces pro mnoho průmyslových odvětví a je nezbytné pro zajištění bezpečnosti a spolehlivosti výrobků a zařízení. V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho firem, které se specializují na měření sil a nabízejí širokou škálu služeb v této oblasti. Tyto firmy investují do moderních technologií a zařízení a spolupracují s výrobci měřicích zařízení, aby mohly poskytovat nejlepší služby svým zákazníkům.