Měření výškopisů – Střední a Severní Čechy

Měření výškopisů je v oblasti Střední a Severní Čechy nezbytné pro správné plánování a realizaci stavebních projektů. Díky přesnému měření výšek terénu lze naplánovat optimální výškové řešení stavby a minimalizovat tak náklady na úpravy terénu.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Geolys CZ s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Husovo náměstí 15/4, Lysá nad Labem Bezdlužná

Věnujeme se zaměřování staveb ke kolaudaci, k úvěrům, oddělením pozemků, restitucím a dalším. Provádíme geodetické práce a geometrické plány. Věcná břemena, vytyčení staveb a vlastnických hranic, polohopisné a výškopisné měření, zaměření inženýrských sítí. Jsme vybavení nejmodernější měřící…

3Čermák Vladimír, Ing.

Nabízíme geodetické služby pro širokou laickou i odbornou veřejnost.

4GEODETICKÁ KANCELÁŘ BEROUN - OLDŘICH ZÍTEK

Poskytuji geometrické plány, vytyčování hranic pozemků, polohopisné a výškopisné měření, vytyčování staveb vč. laviček, jeřábové dráhy.

5Geodézie Český Ráj s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nádražní 213, Semily
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Zabýváme se vyhotovováním geometrických plánů, vytyčováním hranic pozemků a staveb, měřením inženýrských sítí, tvorbou digitálních mapových podkladů. Naší předností jsou kvalitně a zároveň rychle zpracované výstupy.

6Jiří Aust- PROEFEKT

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Špindlerova 672, Roudnice nad Labem Bezdlužná

Naší náplní je projektová a inženýrská činnost v oboru pozemní stavby. Zpracováváme ucelené nebo dílčí části projektové dokumentace ve všech jejich vývojových fázích se zaměřením na architektonickou, stavební a konstrukční část.

7ZEMĚMĚŘICKÁ KANCELÁŘ MENHIR s.r.o. (pobočka Votice)1 pobočka

Žižkova 651, Votice Bezdlužná

Nabízíme vyhotovení geometrických plánů, vytyčovacích prací, polohopisného a výškopisného měření a zaměření inženýrských sítí.

8Geodetická kancelář Beroun - KRYSTL Pavel

Nabízíme polohopisná a výškopisná měření, vytyčení hranic pozemků, geodetické i kartografické práce pro stavbu a projekt, zpracujeme geometrické plány.

9AIR ATLAS spol. s r.o.

Nabízíme veškeré geodetické práce, plány na rozdělení pozemků, vyznačení budov do katastru nemovitostí, výškopisné měření a vytyčování staveb.


Firmy v dalších lokalitách


Měření výškopisů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Měření výškopisů se provádí pomocí speciálních přístrojů a technologií, které umožňují získat přesné údaje o výškách jednotlivých bodů terénu. V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici řada odborných firem, které se specializují na měření výškopisů a poskytují své služby za konkurenceschopné ceny. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro měření výškopisů v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat jednu z těchto firem a získejte přesné údaje pro vaše stavební projekty.