Měření výškopisů – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Geolys CZ s.r.o.

Věnujeme se zaměřování staveb ke kolaudaci, k úvěrům, oddělením pozemků, restitucím a dalším. Provádíme geodetické práce a geometrické plány. Věcná břemena, vytyčení staveb a vlastnických hranic, polohopisné a výškopisné měření, zaměření inženýrských sítí. Jsme vybavení nejmodernější měřící…

2Geodeti - geodetické a kartografické služby

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Hakenova 617/15, Poděbrady

Nabídka geometrických plánů.

3Čermák Vladimír, Ing.

Nabízíme geodetické služby pro širokou laickou i odbornou veřejnost.

4GEODETICKÁ KANCELÁŘ BEROUN - OLDŘICH ZÍTEK

Poskytuji geometrické plány, vytyčování hranic pozemků, polohopisné a výškopisné měření, vytyčování staveb vč. laviček, jeřábové dráhy.

5Jindřich Koudelka Geodetické práce

Specializujeme se na geodetické práce. Nabízíme vytyčování staveb a hranic pozemků, polohopisné a výškopisné měření i zaměření budov ke kolaudaci.

6Geodézie Český Ráj s.r.o.

Nádražní 213, Semily
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se vyhotovováním geometrických plánů, vytyčováním hranic pozemků a staveb, měřením inženýrských sítí, tvorbou digitálních mapových podkladů. Naší předností jsou kvalitně a zároveň rychle zpracované výstupy.

7Jiří Aust- PROEFEKT

Naší náplní je projektová a inženýrská činnost v oboru pozemní stavby. Zpracováváme ucelené nebo dílčí části projektové dokumentace ve všech jejich vývojových fázích se zaměřením na architektonickou, stavební a konstrukční část.

8AREA geodet Čížková, spol. s r.o.

Provádění geometrických plánů, vytyčování hranic, výškopisného a polohopisného měření.

9ZEMĚMĚŘICKÁ KANCELÁŘ MENHIR s.r.o. (pobočka Votice)1 pobočka

Žižkova 651, Votice Bezdlužná

Nabízíme vyhotovení geometrických plánů, vytyčovacích prací, polohopisného a výškopisného měření a zaměření inženýrských sítí.

10Geodetická kancelář Beroun - KRYSTL Pavel

Nabízíme polohopisná a výškopisná měření, vytyčení hranic pozemků, geodetické i kartografické práce pro stavbu a projekt, zpracujeme geometrické plány.


Firmy v dalších lokalitách


Měření výškopisů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Měření výškopisů najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.