Městské jesle, jesličky – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho kvalitních městských jeslí a jesliček, které nabízejí rodičům možnost umístit své dítě do bezpečného a přátelského prostředí. Tyto zařízení jsou vybavena moderním vybavením a kvalifikovanými pedagogy, kteří se starají o vzdělávání a vývoj dětí.

1–10 firem z 110 nalezených Filtry

1Dětská skupina Alma, z. s. – Duhovka1 pobočka

Drasty 37, Klecany Bezdlužná Ověřená

Provozujeme mateřskou školu v rodinném domku se zahrádkou ve městě Klecany-Drasty. V naší školce respektujeme individualitu každého dítěte. Vytváříme dobře připravené, podnětné a bezpečné prostředí. Kontaktujte naší MŠ pro více informací.

2Obvodní ústav sociálně-zdravotnických služeb4 pobočky

Obvodní ústav sociálně-zdravotnických služeb (OÚSS) je samostatnou příspěvkovou organizací zřízenou Městskou částí Praha 8 za účelem poskytování sociálních a zdravotnických služeb v Praze 8. Poskytované služby jsou určeny zejména seniorům a zdravotně postiženým lidem.

3Městská správa sociálních služeb v Mostě - Domov se zvláštním režimem10 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(34)
Barvířská 495, Most Bezdlužná

Městská správa sociálních služeb v Mostě – příspěvková organizace (dále MSSS v Mostě – p. o.) poskytuje služby sociální péče a sociální poradenství ve formě pobytové, ambulantní i terénní.

4Sociální služby Chomutov, příspěvková organizace

4.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Písečná 5030, Chomutov

Sociální služby Chomutov jsou příspěvková organizace Statutárního města Chomutova a vznikly v roce 1993 s cílem poskytovat a zabezpečovat sociální, výchovné, poradenské a zdravotní služby potřebným skupinám obyvatel.

5DOMINO Liberec z.s.

Pražská 15/23, Liberec 3
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Školka se nachází přímo v centru města. Individuální přístup k dětem od 0 do 6 let. Dětská skupina pro děti do 3 let. Prázdninové hlídání dětí po odborným pedagogickým dohledem.

6Pečovatelské centrum Praha 74 pobočky

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Heřmanova 1415, Praha 7 Holešovice Bezdlužná

Příspěvková organizace zřizovaná Městskou částí Praha 7. Poskytuje služby v oblasti terénní pečovatelské služby, zajišťuje provoz pobytového zařízení sociálních služeb a denních dětských jeslí. Dlouhodobým cílem organizace je podpora seniorů v domácím prostředí a rodičů s dětmi. V zájmu zajištění…

7Středisko sociálních služeb Městské části Praha 94 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Hejnická 538/30, Praha 9

Posláním organizace je poskytování sociálních a zdravotních služeb dětem, seniorům a zdravotně handicapovaným občanům a to prostřednictvím: DOMOVA SENIORŮ, PEČOVATELSKÉ SLUŽBY, DOMU S PEČOVATELSKOU SLUŽBOU, DĚTSKÝCH JESLÍ, DENNÍHO STACIONÁŘE HEJNICKÁ a aktivizace seniorů v KLUBECH PRO SENIORY.…

8Školka Lada s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Zlatnická 1582/10, Praha 1 - Nové Město

Česko-anglická soukromá školka rodinného typu v centru města. Výuka angličtiny s rodilým mluvčím v bilingvním prostředí. Nabídka zájmových kroužků, plavání a jednorázového hlídání dětí. Příprava předškolních dětí na školní docházku.Pokud Vás naše školka zaujala, přijďte se k nám podívat a…

9Dětské centrum Pštrossova

Pštrossova 1508/35 , Praha 1- Nové Město
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Mateřská školka nabízí výuku v češtině, ruštině a angličtině, večerní a víkendové hlídání, zájmové kroužky. Možnost integrace dětí s poruchou autistického spektra a s poruchami emocí a chování.

10Miniškolka Jája

Miniškolka Jája, se sídlem Budovcova 1314/18, 460 01, Liberec I-Staré Město, v okrese Liberec a v kraji Liberecký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2007. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…


Firmy v dalších lokalitách


Městské jesle, jesličky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Městské jesle a jesličky v oblasti Střední a Severní Čechy jsou ideální volbou pro rodiče, kteří hledají kvalitní péči pro své děti. Díky svému umístění v centru města jsou také velmi dostupné a pohodlné pro rodiče, kteří pracují v blízkosti. Navštivte jedno z těchto zařízení a uvidíte, jak jsou vaše děti v dobrých rukou.