Městské jesle, jesličky – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Sociální služby Chomutov, příspěvková organizace

4.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Písečná 5030, Chomutov

Sociální služby Chomutov jsou příspěvková organizace Statutárního města Chomutova a vznikly v roce 1993 s cílem poskytovat a zabezpečovat sociální, výchovné, poradenské a zdravotní služby potřebným skupinám obyvatel.

2DOMINO Liberec z.s.

Pražská 15/23, Liberec 3
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Školka se nachází přímo v centru města. Individuální přístup k dětem od 0 do 6 let. Dětská skupina pro děti do 3 let. Prázdninové hlídání dětí po odborným pedagogickým dohledem.

3Školka Lada s.r.o.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Zlatnická 1582/10, Praha 1 - Nové Město

Česko-anglická soukromá školka rodinného typu v centru města. Výuka angličtiny s rodilým mluvčím v bilingvním prostředí. Nabídka zájmových kroužků, plavání a jednorázového hlídání dětí. Příprava předškolních dětí na školní docházku.Pokud Vás naše školka zaujala, přijďte se k nám podívat a…

4MŠ Kněžice

MŠ Kněžice, se sídlem Kněžice 55, 289 02, Kněžice u Městce Králové, v okrese Nymburk a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. Pr 420, Městský soud v Praze. Právní forma Příspěvková organizace. Založení v roce 2003. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Více informací naleznete…

5Jesle města Ústí nad Labem, příspěvková organizace1 pobočka

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Mezní 2853/2, Ústí nad Labem… Bezdlužná

Provozujeme a nabízíme poskytování péče kojencům a také i dětem do 3 let a to včetně možnosti cvičení a dále i plavání.


Firmy v dalších lokalitách


Městské jesle, jesličky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Městské jesle, jesličky najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.