Mimostaveništní doprava – Střední a Severní Čechy

Mimostaveništní doprava je v oblasti Střední a Severní Čechy stále více vyhledávanou službou. Tato forma dopravy umožňuje přepravu zboží, materiálů a strojů na místa, kam se standardní dopravní prostředky nedostanou.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1ELPA UL s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(4)
Pekařská 240/3, Ústí nad labem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma ELPA je rodinným podnikem nabízejícím svým zákazníkům více než 20leté zkušenosti v oboru stavebních technologií. Hlavní činností naší společnosti je prodej stavebních technologií. Přepravu si z důvodu nižších nákladů pro konečného spotřebitele zajišťujeme vlastní nákladní dopravou. Svým…

2KUGR s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(14)
Průmyslová 881, Praha 9 Bezdlužná

Nabízíme přepravu stavebních materiálů, technologických celků, zařízení stavenišť, buněk a kontejnerů, valníky, návěsy, soupravy s přívěsem, hydraulické ruky, nadměrné náklady, montážní práce hydraulickou rukou.

3Jaroslav Malý

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Chožov 51, Chožov Bezdlužná

Dovoz a odvoz materiálu, stěhování, vyklízení půd, sklepů a stavenišť.


Firmy v dalších lokalitách


Mimostaveništní doprava v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky tomu je možné uskutečnit i náročné projekty v těžko přístupných oblastech. Mimostaveništní doprava je ideální pro stavební firmy, ale také pro jednotlivce, kteří potřebují přepravit těžké a rozměrné předměty. V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici řada spolehlivých dopravců, kteří nabízejí tuto službu za konkurenceschopné ceny. Pokud hledáte efektivní a bezpečnou dopravu, je mimostaveništní doprava tou správnou volbou.