Mimostaveništní doprava – Střední a Severní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1GERRON, s.r.o.

Nabízí služby soukromých detektivů. Zprostředkovávají úhrady pohledávek. Zajišťují ostrahu majetku a osob, průmyslových, správních objektů, stavenišť i skladů. Provádí zpracování bezpečnostních analýz a projektů. Zaměřují se na ostrahu objektů v kombinaci fyzické a elektronické ostrahy.

2ELPA UL s.r.o.

Pekařská 240/3, Ústí nad labem
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma ELPA je rodinným podnikem nabízejícím svým zákazníkům více než 20leté zkušenosti v oboru stavebních technologií. Hlavní činností naší společnosti je prodej stavebních technologií. Přepravu si z důvodu nižších nákladů pro konečného spotřebitele zajišťujeme vlastní nákladní dopravou. Svým…

3KUGR s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(13)
Průmyslová 881, Praha 9 Bezdlužná

Nabízíme přepravu stavebních materiálů, technologických celků, zařízení stavenišť, buněk a kontejnerů, valníky, návěsy, soupravy s přívěsem, hydraulické ruky, nadměrné náklady, montážní práce hydraulickou rukou.

4Jaroslav Malý

Chožov 51, Chožov Bezdlužná

Dovoz a odvoz materiálu, stěhování, vyklízení půd, sklepů a stavenišť.


Firmy v dalších lokalitách


Mimostaveništní doprava v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Mimostaveništní doprava najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.