Mobilní plotové zábrany – Střední a Severní Čechy

Mobilní plotové zábrany jsou ideálním řešením pro ochranu vašeho majetku v oblasti Střední a Severní Čechy. Tyto zábrany jsou snadno přenosné a lze je snadno instalovat na jakémkoli místě.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1KONTEJNERY - AUTODOPRAVA

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Budiměřice 83, Nymburk Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti kontejnerové autodopravy. Specializujeme se na odvoz odpadu, dovoz a prodej sypkých materiálů a dovoz palivového dřeva. Nabízíme přistavení kontejneru na objemný odpad i stavební suť. Kontaktujte nás a využijte služby naší autodopravy.

2ADCO&DIXI spol.s r.o.3 pobočky

Nabízíme pronájem a servis: mobilní toalety, mobilní, ekologické, chemické WC, pisoáry, mycí boxy, žlaby, koryta, záchody, kadibudky, sanitární zařízení. Dodáváme mobilní ploty, oplocení, ohrady, zábrany, obytné a skladové kontejnery.

3VOP Dolní Bousov, spol.s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Tovární, Dolní Bousov
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Opravujeme elektrocentrály všech druhů včetně servisu a revize, čerpadla, vozíky, kovové palety, vysokozdvižné vozíky, silniční a manipulační techniku. Kovovýroba, zámečnictví, provádíme obrábění kovů. Výroba mobilních protipovodňových zábran.

4JOHNNY SERVIS s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(16)
Tetín 1, Tetín

Zabýváme se pronájmem, servisem a prodejem sanitární techniky.

5EKO - SYSTEM s.r.o.1 pobočka

Výrobce různých typů mobilních protipovodňových ochran. Naše hrazení již při povodni v roce 2002 zachránilo část Prahy před zatopením.

6SIACITY s.r.o.1 pobočka

Vyrábíme a dodáváme originální řady designovaného městského, a také venkovního mobiliáře. Dále vyrábíme i informační systémy.

7Maršálek Josef

Výroba mříží, zábradlí, schodišť, kancelářských stolů, drobných konstrukcí, skladovacích systémů a mobilních zábran. Nabízíme zámečnické práce.

8EUROPLOTY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Hluboš 201, Hluboš Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a pronájmem mobilních plotů, mobilního oplocení, mobilních zábran, nášlapných bariér a neprůhledného oplocení pro dočasné oplocení staveb, festivalů aj. Pronájem a servis mobilních toaletních kabin, mobilního WC, umyvadel a pisoárů.


Firmy v dalších lokalitách


Mobilní plotové zábrany v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Mobilní plotové zábrany jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům a mechanickému poškození. Díky svému designu jsou tyto zábrany velmi efektivní při zamezení neoprávněného vstupu na vaše pozemky. Mobilní plotové zábrany jsou ideálním řešením pro průmyslové areály, stavební plochy, sportovní areály a další podobné lokality v oblasti Střední a Severní Čechy. Pokud hledáte spolehlivé a efektivní řešení pro ochranu vašeho majetku, mobilní plotové zábrany jsou tou správnou volbou.