Mobilní plotové zábrany – Střední a Severní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1KONTEJNERY - AUTODOPRAVA

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Budiměřice 83, Nymburk Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti autodopravy. Specializujeme se na odvoz odpadu, dovoz a prodej sypkých materiálů, dovoz palivového dřeva, pronájem plotů a ohrad. Nabízíme přistavení kontejneru na objemný odpad i stavební suť.

2ADCO&DIXI spol.s r.o.3 pobočky

Nabízíme pronájem a servis: mobilní toalety, mobilní, ekologické, chemické WC, pisoáry, mycí boxy, žlaby, koryta, záchody, kadibudky, sanitární zařízení. Dodáváme mobilní ploty, oplocení, ohrady, zábrany, obytné a skladové kontejnery.

3VOP Dolní Bousov, spol.s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Tovární, Dolní Bousov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Opravujeme elektrocentrály všech druhů včetně servisu a revize, čerpadla, vozíky, kovové palety, vysokozdvižné vozíky, silniční a manipulační techniku. Kovovýroba, zámečnictví, provádíme obrábění kovů. Výroba mobilních protipovodňových zábran.

4JOHNNY SERVIS s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(14)
Tetín 1, Tetín

Zabýváme se pronájmem, servisem a prodejem sanitární techniky.

5EKO - SYSTEM s.r.o.1 pobočka

Výrobce různých typů mobilních protipovodňových ochran. Naše hrazení již při povodni v roce 2002 zachránilo část Prahy před zatopením.

6SIACITY s.r.o.1 pobočka

Vyrábíme a dodáváme originální řady designovaného městského, a také venkovního mobiliáře. Dále vyrábíme i informační systémy.

7Maršálek Josef

Výroba mříží, zábradlí, schodišť, kancelářských stolů, drobných konstrukcí, skladovacích systémů a mobilních zábran. Nabízíme zámečnické práce.

8EUROPLOTY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Hluboš 201, Hluboš Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a pronájmem mobilních plotů, mobilního oplocení, mobilních zábran, nášlapných bariér a neprůhledného oplocení pro dočasné oplocení staveb, festivalů aj. Pronájem a servis mobilních toaletních kabin, mobilního WC, umyvadel a pisoárů.


Firmy v dalších lokalitách


Mobilní plotové zábrany v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Mobilní plotové zábrany najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.