Modřínové plotovky – Střední a Severní Čechy

Modřínové plotovky jsou ideální volbou pro každého majitele domu v oblasti Střední a Severní Čechy, kdo hledá kvalitní a trvanlivé řešení pro svůj plot. Díky svému přírodnímu vzhledu a odolnosti proti povětrnostním vlivům jsou modřínové plotovky stále oblíbenější volbou pro výstavbu plotů v této…

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1F & T s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vražkov 170, Vražkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou stavebního řeziva a truhlářského řeziva. U nás seženete kvalitní palubky, plotovky, KVH hranoly, OSB desky a další řezivo. Součástí našich služeb je prodej palivového dřeva a prodej briket.

2Prodej řeziva, palubek, spárovek, plotovek, hranolů, OSB desek a terasovek - …2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
K Zelenči 1243, Praha 9 - Horní…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme vysušené truhlářské řezivo, podlahové a obkladové palubky, spárovky, masivní dubové a bambusové podlahy, hoblované hranoly KVH, lepené hoblované hranoly BSH, OSB desky. Provozujeme 4 prodejní sklady v ČR ( Praha, Plzeň, Česke Budejovice, Sivice u Brna) s prodejní plochou více než 3000 m2.…

3Pechar s.r.o. - Dřevoimport velkoobchod

5.0
★★★★★
★★★★★
(37)
Náchodská 2397/23, Praha 9 - Horní…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme přímý dovozce a velkoobchod dřevařských výrobků z jižní Ameriky, Indonésie, Kanady, USA. Výhradní dovozce vysoce kvalitních teras od amerického výrobce Fiberon. Dřevěné fasádní odklady Západní Červený Cedr, Thermowood, Sibiřský modřín. Široký sortiment masivních a vrstvených dřevěných podlah.

4WOOD STORE1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(44)
Mělnická 109, Bořanovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme truhlářské řezivo, obkladové a podlahové palubky či dřevěné terasy. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem. V nabídce máme i exotické řezivo.


Firmy v dalších lokalitách


Modřínové plotovky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Modřínové dřevo je známé svou vysokou odolností proti hnilobě a škůdcům, což z něj dělá ideální materiál pro výrobu plotovek. Navíc, díky svému přírodnímu vzhledu, se modřínové plotovky snadno sladí s okolní krajinou a vytvářejí tak harmonický celek.

V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít mnoho dodavatelů modřínových plotovek, kteří nabízejí různé druhy a velikosti. Je důležité vybrat si kvalitní a spolehlivého dodavatele, který bude mít dostatečné zkušenosti s výrobou a instalací modřínových plotovek.

Pokud hledáte trvanlivé a estetické řešení pro svůj plot v oblasti Střední a Severní Čechy, modřínové plotovky jsou tou správnou volbou. S jejich pomocí můžete snadno vytvořit krásný a funkční plot, který bude sloužit mnoho let.