Modřínové řezivo – Střední a Severní Čechy

Modřínové řezivo je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi oblíbené díky svým vynikajícím vlastnostem. Tento druh dřeva je velmi tvrdý, odolný a má vysokou trvanlivost.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1LESS & TIMBER, a.s.2 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(72)
Chrudimská 1882, Čáslav Ověřená

Zabýváme se komplexním zpracováním dřeva. Unikátní technologie pásových pil dokáže zpracovat silnou kulatinu v průměru nad 40 cm. Jsme největším výrobcem stavebního a truhlářského řeziva a radiálních lamel s následnou výrobou lepeného hranolu. Dále vyrábíme také střešní latě a paletový přířez.

2F & T s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vražkov 170, Vražkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou stavebního řeziva a truhlářského řeziva. U nás seženete kvalitní palubky, plotovky, KVH hranoly, OSB desky a další řezivo. Součástí našich služeb je prodej palivového dřeva, briket, barev a ochranných nátěrů.

3REDN trade s.r.o.1 pobočka

Vyrábíme, prodáváme a dodáváme dřevěná terasová prkna a fasádní dřevo - sibiřský modřín, termojasan, smrk, borovice, podlahy atd., dále spojovací materiál, lazury, barvy, laky, omítky. Stavba, dodávka, návrh teras. Vyrábíme a dodáváme náhradní díly pro tramvaje.

4PILA PELC - Křenek

Křenek 2, Křenek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stavební řezivo - krovy včetně montáže, impregnace, výroba na zakázku: srubové - chatky, altány, pískoviště, stoly, lavice. Vše se zpracovává ze smrkového, dubového a borového dřeva.

5KOVOS NOVÝ KNÍN, spol. s r.o.

2.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Čím 18, Čím Bezdlužná

Tradiční výrobce sušáren vyrábí a dodává teplovzdušné, kondenzační, atypické sušárny na řeziva a sušárenské technologie do stávajících prostorů. Sušárny jsou určeny k sušení řeziva, palet, paletových přířezů a dřevěného obalového materiálu. Sušárny jsou řízeny automatickou, nebo poloautomatickou…

6Sibiřské drevo s.r.o.

2.2
★★★★★
★★★★★
(16)
ulice Náchodská 3035, Praha 20 – Horní… Bezdlužná

Dovoz, prodej a doprava stavebního originálního dřeva - sibiřský modřín, severský smrk, borovice. Výroba a prodej dřevěného materiálu obkladové. Výroba zahradního nábytku, dětských hřišť a domečků. Prodáváme nábytek a další výrobky ze dřeva, obkladové, podlahové palubky a terasu ze sibiřského…

7Prodej řeziva, palubek, spárovek, plotovek, hranolů, OSB desek a terasovek - …2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
K Zelenči 1243, Praha 9 - Horní…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme vysušené truhlářské řezivo, podlahové a obkladové palubky, spárovky, masivní dubové a bambusové podlahy, hoblované hranoly KVH, lepené hoblované hranoly BSH, OSB desky. Provozujeme 4 prodejní sklady v ČR ( Praha, Plzeň, Česke Budejovice, Sivice u Brna) s prodejní plochou více než 3000 m2.…

8Kraus Josef, Ing.- DIANA - lesnictví1 pobočka

5. května 726, Lomnice nad Popelkou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme maloobchodní prodej v dřevařském průmyslu. Palivové dřevo. Zbraně a střelivo. Pěstební činnost. Služby pro vlastníky lesů, těžbu a manipulaci se dřevem. Výkup dřeva a lesů.

9Sanduk, spol. s r.o.

Zabývají se výrobou a prodejem palivového dřeva. Nabízí štípaná nařezaná polena 33cm nebo 50cm. Dodáváme tyto druhy dřevin: smrk, borovice, modřín, buk, dub, bříza, javor. Palivo dováží vozidlem IVECO.

10Pila Kužel1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(15)
Roztoky u Jilemnice, Roztoky u Jilemnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se převážně výrobou truhlářského řeziva a stavebního řeziva z modřínu a smrku. Dále u nás naleznete obkladové a podlahové palubky, lišty, čtyřstranně hoblovaná prkna, dřevěné brikety a další sortiment související s pilařskou výrobou.


Firmy v dalších lokalitách


Modřínové řezivo v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto se často používá na výrobu nábytku, podlah, schodů a dalších stavebních prvků. Modřínové řezivo má také vynikající estetické vlastnosti, které dodají každému interiéru nebo exteriéru jedinečný vzhled. Pokud hledáte kvalitní a trvanlivé dřevo pro vaše projekty, modřínové řezivo je skvělou volbou. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho prodejců, kteří nabízejí široký výběr modřínového řeziva v různých velikostech a tvarech.