Montáž, instalace kovaných plotů – Střední a Severní Čechy

Montáž a instalace kovaných plotů jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi žádané. Tyto ploty jsou nejen krásné, ale také velmi odolné a bezpečné.

1–10 firem z 30 nalezených Filtry

1Pavel Němec - Zámečnictví1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Karlovo náměstí 74, Kolín
Otevřeno do 17:00

Zámečnické práce. Montáže bezpečnostních dveří, trezorů, zámků, kování. Klíče, systémy generálního klíče, vrata, mříže, ploty, trezory. Zámečnická pohotovost.

2Hlaváč Josef-zámečnictví

4.5
★★★★★
★★★★★
(56)
Nádražní 1429, Mladá Boleslav Bezdlužná

Výroba vrat, mříží, plotů, stojanů na kola a ocelových profilů. nabídka montáže bezpečnostních dveří, zámků a kování.

3KMK - Stavebniny a Železářství1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(159)
Černokostelecká 65…, Říčany - Radošovice
Otevřeno do 16:00

Prodej železářského a stavebního zboží. Nabízíme hřebíky, vrtáky, šrouby, kování, zámky, pily, sekyry, lopaty, rýče, nůžky, žebříky, brusky a vrtačky, dále čerpadla, míchačky, kolečka, kamna, hrnce, příbory, talíře, sklenice, baterie, hadice, schránky, klempířské výrobky. Vyrábíme klíče a autoklíče.

4Veškrna Pavel - zámečnictví

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Nad lomem 448, Lázně Toušeň Bezdlužná

Zámečnictví se zabývá výrobou a montáží bran (posuvných, samonosných) a dvoukřídlých vrat. Dále nabízíme výrobu plotů, branek, kovaných bran a vrat. Vyrábíme také garážová vrata včetně pohonů, zábradlí, mříže a schody. Dále nabízíme servis trezorů a trezorových zámků.

5ALFEZA s.r.o

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dolní Kasárna 957, Klecany Bezdlužná

Jsme firma s dlouholetou praxí, v oboru zakázkové kovovýroby a zámečnictví se pohybujeme již od roku 1992. Naši prioritou je maximální spokojenost zákazníka. Zabýváme se především výrobou a montáží stavebních prvků. Jedná se hlavně o mříže, garážová vrata, brány a branky, ploty, bezpečnostní dveře,…

6DB WOOD s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Dřísy 348, Dřísy Bezdlužná

Vyrábíme repliky špaletových oken, vchodové dveře, vrata, interiérové dveře, repliky kování. Nabízíme repase oken a dveří. Montujeme atypický nábytek na míru, vestavěné skříně, dětský nábytek, samonosná schodiště, pergoly, ploty, parkety a plovoucí podlahy.

7Machytka Petr - Zámečnictví3 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Náves 36, Bašť Bezdlužná

Provádění veškerých zámečnických prací i generálních systémů. Nabídka výroby klíčů a montáží bezpečnostních dveří, kování i závor.

8Zámečnictví Knobloch1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Buková 1103, Nové Strašecí Bezdlužná

Nabízíme zámečnické práce vyrábíme a montujeme vrata, kované a průmyslové oplocení, oplocení sportovišť a zahrad schodiště.

9Dama spol. s r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(35)
Kutnohorská 309/84, Praha 10 - Dolní… Bezdlužná

Prodej hutního a spojovacího materiálu, profesionálního nářadí a nástrojů pro řemeslníky, dále komponentů na brány, vrata a montované nerezové zábradlí. Nabízíme zámečnické práce, kovovýrobu a výrobu ocelových konstrukcí.

10Kadlec Jaroslav - Zámečnictví

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Krhanická 717/29, Praha 4 - Kamýk Bezdlužná

Zakázková výroba, montáž, opravy a údržba mříží, branek, plotů, zábradlí, dveří, vrat, zámků, kování, balkonového zábradlí i sklepních kójí.


Firmy v dalších lokalitách


Montáž, instalace kovaných plotů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Kované ploty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou pečlivě zpracovány, aby vydržely mnoho let. Montáž a instalace kovaných plotů jsou prováděny odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti v této oblasti. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé kované ploty v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat specialisty na montáž a instalaci.