Montované textilní haly – Střední a Severní Čechy

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1PRECOL s.r.o.

Naše firma nabízí nejširší sortiment sportovních povrchů pro venkovní a vnitřní sportoviště, sportovní areály, školní a veřejná hřiště, tenisové kurty, fotbalová hřiště, zimní stadiony aj. Zajišťujeme dovoz, dodávku a instalace povrchů, případně i celkovou výstavbu či rekonstrukci hřišť.

2J. A. CLEAN spol. s r. o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(15)
Pavlovice 88, Pavlovice Bezdlužná

Nabízíme bezpečnostní podlahové značení (výrobní haly, sklady, automotive atd.), průmyslové podlahy (epoxidové stěrky, nátěry, ESD podlahy atd.), dopravní značení areálů, hloubkové čištění podlah, výškové čištění průmyslových objektů. Zajišťujeme celorepublikovou působnost, více než 2.500 realizací.

3Ing. Alan Pfauser - ALFA

Ke kopečku 602, Praha 10-Dubeč
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme sanitární doplňky, dávkovače mýdel, koše i fény, zásobníky toaletního papíru a osvěžovače vzduchu, přebalovací pulty, WC soupravy a náhradní díly, halové popelníky i vysoušeče rukou.


Firmy v dalších lokalitách


Montované textilní haly v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Montované textilní haly najdete 3 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 3 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.