Návrh, design, logistika obalů – Střední a Severní Čechy

Návrh, design, logistika a obaly jsou klíčovými faktory pro úspěšné podnikání v oblasti Střední a Severní Čechy. Kvalitní návrh a design produktů jsou důležité pro získání zákazníků a udržení konkurenceschopnosti na trhu.

1–10 firem z 76 nalezených Filtry

1Ceiba, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(35)
Jana Opletala 1265, Brandýs nad Labem…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost Ceiba, s.r.o. prodává materiály pro paspartování a rámování - pasparty, řezačky, euroklipy, obrazový závěsný systém. Druhá část společnosti nabízí a instaluje protisluneční, privátní, ochranné, bezpečnostní a designové fólie spolu s různými druhy autofólií.

2EVERTILE a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Bezručova 1601/84, Říčany Bezdlužná

Tisíce střech v desítkách zemí na čtyřech kontinentech prokazují výjimečné vlastnosti lehké střešní krytiny EVERTILE za všech klimatických podmínek. Tato zkušenost a 50ti letá záruka dávají potřebnou jistotu dobré volby a výhodné investice. Už 19 let vyrábí EVERTILE ocelové střešní krytiny…

3REMARKO, s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Rooseveltova 218, Osek Bezdlužná

Naše společnost se zabývá grafickým a obalový designem, tiskovou produkcí, reklamními předměty či pronájmem reklamních ploch a webovou prezentací. Dále umíme zajistit účast na výstavách a veletrzích a to od návrhu po realizaci.

4SIACITY s.r.o.1 pobočka

Vyrábíme a dodáváme originální řady designovaného městského, a také venkovního mobiliáře. Dále vyrábíme i informační systémy.

5GRADESI s.r.o. - Grafické studio Praha 9 Vysočany5 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Lisabonská 799/8, Praha 9 - Vysočany Bezdlužná

Grafické a produkční studio GRADESI pro vás vytvoří grafiku, díky které si vás zákazníci zapamatují. Navrhneme vám kompletní vizuální styl společnosti od loga přes vizitky, letáky, web, katalogy, ceníky až po billboardy. Vytváříme také veškeré POS materiály. Dále nabízíme sazbu, retuše a…

6Dynamo design s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(4)
Osadní 774/35, Praha 7 -Holešovice Bezdlužná

Společnost Dynamo design s.r.o. provádí a poskytuje komplexní služby v oblasti grafického designu. Dále nabízí tvorbu grafických manuálů a také výročních zpráv. Mezi další služby patří tvorba firemní periodiky a publikací a v neposlední řadě i webdesign a další.

7Kopička Ondřej - Balírna BALMEX

4.5
★★★★★
★★★★★
(20)
Kropáčova Vrutice, Kojovice 5 Bezdlužná

Balení sypkých a tekutých produktů do sáčků z flexibilní folie, skládané dno, zip, eurovýsek, lepení etiket, kompletace. Na všechny sáčky jsme schopni zajistit potisk rotační i digitální technologií, prodejní krabičky, grafický návrh a další.

8SIGN graphics, s.r.o.

Velkoplošná grafika pro reklamu a architekturu, velkoplošné řezání laserem, bezpečnostní a solární fólie. Realizujeme reklamy od grafické přípravy, přes samotnou výrobu až po odbornou instalaci. Máme více než patnáctiletou zkušenost s reklamou nejen na Českém trhu. Naši pracovníci jsou dlouholetí…

9Tvrdá Katarína - Grammage

Zabýváme se design, konstrukcí a výrobou obalů, dárkových krabiček z papíru i polypropylénu. Nabízíme papírové tašky skladové i zakázkové, textilní EKO tašky s možností potisku, dále papírové sáčky a módní BIO trička. Provádíme grafický design od návrhu loga po dekorace interiéru.

10ADORABLE s.r.o. - Boutique designové zboží Galerie Harfa

Českomoravská 2420…, Praha 9 - Libeň
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Adorable boutique v Galerii Harfa Praha 9 - Libeň nabízí originální biotašky, peněženky, roztomilé notýsky a v neposlední řadě úžasné, designové hodinky zn. S.T.A.M.P.S. Designové zboží a dárkové poukazy. Ciferníky, řemínky, náramky a ostatní zboží značky S.T.A.M.P.S. můžete nyní objednávat na…


Firmy v dalších lokalitách


Návrh, design, logistika obalů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Logistika je nezbytná pro efektivní distribuci produktů a zajištění spokojenosti zákazníků. Obaly jsou důležité pro ochranu produktů během přepravy a prezentaci na prodejních pultech. V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici mnoho profesionálních firem, které nabízejí tyto služby a pomáhají podnikatelům dosáhnout úspěchu na trhu.